jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۲۸۷۶۷۶ ۲۶ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۹:۱۰

نماینده وزن پنجم تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست مقابل حریفی از کانادا از دور مسابقات جهانی حذف شد تا شانس قهرمانی تیم ایران در این رقابت‌ها کمرنگ شود.

به گزارش مهر ، علیرضا نصرآزادانی در وزن پنجم (74- کیلوگرم) مسابقات جهانی دانمارک با شکست مقابل حریفی از کانادا از راهیابی به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها بازماند.

وی دور اول مبارزه در این وزن را با قرعه استراحت پشت سر گذاشت و سپس «سباستین کریسمانیچ» از آرژانتین (10 بر8) ، «رودریگوئز» از پرتغال (8 بر صفر) و «تاسی هوجو» از ژاپن (8 بر صفر) را در سه بازی متوالی شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت.

نصر در این مرحله به دیدار «پاتوین ماکسیم» از کانادا رفت. این مبارزه بسیار دیدنی و جذاب دنبال شد که در نهایت با شکست نماینده کشورمان به اتمام رسید. راند اول این مبارزه را نصر با ضربه روی سر و صورت حریف و کسب امتیاز آغاز کرد اما ماکسیم که به خوبی مبارزات قبلی نصر را آنالیز کرده بود امتیازات عقب افتاده را خیلی زود جبران کرد و با نتیجه 7 بر 4 پیش افتاد.

در راند دوم هم این حریف کانادایی بود که برتری خود را حفظ کرد و تلاش نصر برای جبران اختلاف امتیاز به جایی نرسید و این راند هم با نتیجه 14 بر 11 به سود ماکسیم خاتمه یافت. نماینده ایران در راند سوم در همان ابتدای مبارزه با اجرایی تکنیک سه امتیاز گرفت و نتیجه را به تساوی کشاند. نصر تا پایان مبارزه را اداره کرد تا راند طلایی چهره فرد پیروز را مشخص کند.

در راند طلایی هر دو تکواندوکار اقدام به اجرایی تکنیک کردند اما این ماکسیم کانادایی بود که امتیاز پیروزی بخش را به نام خود نوشت تا پیروز از میدان خارج شود.

با ثبت این نتیجه و ناکامی نصر از صعود به مرحله نیمه نهایی شانس قهرمانی تیم کشورمان در نوزدهمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان کمرنگ شد.

در حال حاضر تیم کشورمان صدرنشین جدول رده بندی مسابقات است اما اگر تکواندوکار کره‌ای به دیدار نهایی وزن پنجم راه یابد، تیم ملی این کشور بر سکوی قهرمانی خواهد ایستاد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر