jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۸۶۱۸۱   ۱۹ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۰:۱۴

معاون امور سینمایی وزارت ارشاد:

سطح سینمای بدنه ایران باید ارتقا یابد

جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت ارشاد ، از معرفی دبیر جشنواره بیست‌وهشتم فیلم فجر و مدیرکل اداره نظارت و ارزشیابی و بنیاد فارابی پس از دیدار با وزیر ارشاد خبر داد و گفت: سطح کمی و کیفی سینمای بدنه ایران باید ارتقا یابد.

معاون امور سینمایی وزارت ارشاد با اعلام این مطلب به فارس اظهار کرد: آنچه مشخص است ما گزینه‌های خود را انتخاب کرده‌ایم و منتظر حضور وزیر ارشاد هستیم تا به جمع‌بندی نهایی درخصوص مدیران برسیم و با توجه به شایعاتی که هر روز درخصوص افراد مختلف مطرح می‌شود، فعلا نمی‌توانم نام هیچ فردی را به زبان بیاورم، اما به طور مشخص دبیر جشنواره و مدیر اداره کل به احتمال فراوان امروز معرفی خواهند شد.

وی با اشاره به برنامه‌های خود برای مدیریت مطلوب سینما در 4 سال پیش‌رو اظهار کرد: از هیچ حرکتی در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی سینمای ایران دریغ نخواهیم کرد.

معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: درخصوص فیلم‌هایی که پشت خط اکران باقی مانده‌اند، باید به این نکته توجه کرد که خود فیلم نیز باید حامی خودش باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

سامانه‌ حمایت از خانواده زندانیان

در برنامه تحولی قوه‌ قضاییه، رسیدگی به امور خانواده زندانیان به عنوان یک اولویت مورد توجه متولیان است و این مهم موجب شده سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، یکی از مأموریت‌های محوری خود را به مساله رسیدگی به امور خانواده زندانیان اختصاص دهد و در این مسیر برنامه و امکاناتی را در دستور کار دارد.

دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر