jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۲۸۵۹۱۲   ۱۸ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۳:۳۱

پایان نمایشگاه رسانه های دیجیتال

بازدید 100 هزار نفری از نمایشگاه

آخرین ساعت های نمایشگاه رسانه های دیجیتال در حال سپری شدن است. به گفته مدیر سومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال بیش از 100 هزار نفر از بخش های مختلف نمایشگاه بازدید کرده اند که آمار بی نظیری است.

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین ، حضور 26 شرکت خارجی در کنار 200 شرکت داخلی و عرضه بیش از 5 هزار نرم افزار در فضایی به وسعت 55 هزارمتر مربع از ویژگی های نمایشگاه امسال بود. 

مسئول مرکز توسعه فناوری اطلاعات ورسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم گفت: این نمایشگاه با هدف آشنایی شهروندان با خدمات رسانه ای دیجیتال و رقابت بین تولیدکنندگان داخلی و خارجی برگزار شده است.  

عیسی زارع پور با بیان اینکه در بخش نرم افزار تلفن همراه 200 محصول در بخش بازی های رایانه ای 50 بازی داخلی و 200 بازی خارجی عرضه شد، گفت: در حاشیه نمایشگاه به برگزیدگان وبلاگ نویسی جوایزی داده شد. در بخش هنرهای دیجیتال انیمیشن موسیقی و نقاشی 200 نرم افزار عرضه شد.  

زارع پور گفت: روزانه 20 مسابقه در نمایشگاه برگزار و به نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا شد. نمایشگاه رسانه های دیجیتال روز هشتم مهر ماه با حضور وزیر ارشاد دولت دهم  افتتاح شد که در این نمایشگاه نشریه کلیک بعنوان پر تیراژ ترین  نشریه حوزه رایانه ، موبایل و اینترنت  به دعوت مسولین نمایشگاه حضور یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو