jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۲۲۸۲۱۳   ۱۶ دی ۱۳۸۷  |  ۰۰:۱۶

گروه شهرستان‌ها: سومین جشنواره گردشگری زمستانی از 30 دی تا 4 بهمن در استان همدان برگزار می‌شود. علیرضا ایزدی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان به میراث خبر گفت: «به دلیل تقارن هفته گردشگری استان همدان با دهه اول محرم که قرار بود از 17 تا 23 دی ماه برگزار شود زمان برگزاری جشنواره زمستانی و برنامه‌های این هفته به 30 دی ماه تا 4 بهمن ماه تغییر کرد.» وی افزود: تعدادی از استان‌های زاگرس نشین ایران جاذبه‌های گردشگری استان خود را در سالن نمایشگاه‌های دائمی همدان به نمایش می‌گذارند.به گفته معاون گردشگری استان همدان اجرای تورهای گردشگری ویژه مهمانان برنامه و استان به نقاط دیدنی مانند خان گرمز همدان از دیگر برنامه‌های جشنواره زمستانی است.

خان گرمز منطقه محافظت شده‌ای است که 900 راس کل قوچ دارد که علوفه مصنوعی برای تجمع آنها ریخته می‌شود  و این منظره برای گردشگران دیدنی خواهد بود.

در جشنواره زمستانی همدان بخش فعال حوزه گردشگری زمستانی یا ورزشی استان‌ها دعوت شده‌اند.  آشپزها نیز در این برنامه غذاهای محلی درست می‌کنند تا آنها را به شرکت‌کنندگان جشنواره معرفی کنند.گروه‌های دوچرخه سوار و کوهنورد باهمکاری کمیته ملی المپیک به استان همدان می‌آیند تا برنامه صعود گروه‌های کوهنوردان، تور دوچرخه سواری و صعود یخ نوردی را اجرا کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر