jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۹۹۹۶   ۰۸ بهمن ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۲

آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان ، پیش از سفر به دبی ، در زمین چمن کمپ تیمهای ملی انجام شد.

به نظر می رسید با بارش برف و باران دیروز و سرمای هوای مجموعه آزادی ، ملی پوشان به سالن سرپوشیده کمپ تیمهای ملی بروند، اما این طور نشد. ابتدا به دستور شاهرخی همه راس ساعت 15در سالن کنفرانس کمپ در یک کلاس هماهنگی و توجیهی 30دقیقه ای شرکت کردند و سپس ساعت 30/15 همه به زمین چمن رفتند. طبق برنامه تمرین دیروز می بایست از ساعت 15آغاز می شد که کلاس دیروز، 30دقیقه از زمان 120دقیقه ای تمرین دیروز را گرفت و تمرین دیروز هم مثل بعدازظهر شنبه تا دوشنبه ، 90دقیقه ای انجام شد. شاهرخی و فرکی از روز شنبه برگه هایی را در اختیار ملی پوشان قرار داده بودند که مدت زمان تمرین صبح (60دقیقه) ، مدت زمان تمرین بعدازظهر (90دقیقه در روزهای عادی و 120دقیقه در روز پایانی) و حتی زمان صرف غذا و استراحت در آن قید شده بود. این برنامه تا دیروز موبه مو اجرا شد و ملی پوشان مطابق برنامه لباس پوشیدند، مطابق برنامه تمرین کردند و برای صرف غذا در سالن غذاخوری حاضر شدند. این نظم 4روزه ، امیدهای بسیاری ایجاد کرد که تیم ملی حتی با حضور بازیکنان بزرگی که بعضی مواقع به الگوهای بی نظمی متهم می شوند، هم می تواند مثل ساعت منظم و دقیق عمل کند. آخرین تمرین تیم ملی ، ساعت 17دیروز خاتمه یافت و ملی پوشان برای استراحتی کوتاه راهی هتل المپیک شدند. زمان صرف شام ، 30/18 تعیین شده بود. جمع شدن بچه ها در سالن غذاخوری و صرف غذا و پس از آن ، جمع و جور کردن ساکها، 45دقیقه زمان برد و راس ساعت 15/19 اتوبوس حامل بازیکنان تیم ملی از مقابل در اصلی هتل المپیک راهی فرودگاه مهرآباد شد. مسیر کوتاه مجموعه آزادی تا فرودگاه 25دقیقه زمان برد و ملی پوشان حدود ساعت 40/19 وارد پایانه پروازهای خارجی فرودگاه مهرآباد شدند، تا برای پرواز آماده شوند. هواپیمای حامل ملی پوشان ساعت 20/21 دیشب ، تهران را به مقصد دبی و ساعت 3بامداد امروز دبی را به مقصد هنگ کنگ ترک کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر