jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۸۹۶۷۳   ۳۱ تير ۱۳۸۷  |  ۲۱:۱۴

ادعای حل مشکلات مردم را داشت

دستگیری رمال کلاهبردار در قم

رئیس پلیس امنیت عمومی قم از دستگیری رمالی که با ادعای حل مشکلات مردم از آنها کلاهبرداری می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ مهدی خراسانی در گفتگو با ایسنا اعلام کرد: ماموران انتظامی استان با اطلاع از این‌که فردی به نام «ر» 30 ساله در ازای دریافت مبالغی قابل توجه رمالی می‌کند به تحقیق و بررسی پرداختند و جستجوی خود را برای دستگیری وی آغاز کردند.

سرهنگ خراسانی ادامه داد: با هماهنگی مراجع قضایی و طی عملیات غافلگیرانه، متهم که در حال رمالی برای زنی بود، دستگیر و در بازرسی از منزل وی، تعدادی کتاب مربوط به رمالی، طالع‌بینی، اوراق حاوی دعاهای مختلف و باطل سحر و 195 حلقه سی دی غیرمجاز کشف و ضبط شد. متهم پس از انتقال به مرکز پلیس، اعتراف کرد که در قبال دریافت 25 تا 100 هزار تومان برای افراد، نسخه مهر و محبت و خوشبختی نوشته است.

گروه حوادث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر