jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۸۷۸۱۲   ۲۰ تير ۱۳۸۷  |  ۰۰:۴۳

رادیو قرآن: برنامه «چشم‌انداز» به بررسی مباحث تحلیلی روز با چشم‌انداز آینده جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد که ساعت 30/10 به کارشناسی دکتر رجایی پخش می‌شود. «با حاملان وحی» برنامه دیگری است که با دعوت از 2 تن از قاریان یا حافظان قرآن کریم بین ‌آنها مسابقه قرآنی برگزار می‌کند. ساعت 30/18 شنونده برنامه باشید.

شرح و قرائت دعای کمیل‌

رادیو معارف: امشب در برنامه محراب دل، شرح و قرائت دعای کمیل به کارشناسی حجت‌الاسلام والمسلمین توکل ساعت 15/21 پخش می‌شود. «سرود هستی» برنامه دیگری است که فردا ساعت 10/17 به کارشناسی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر نجارزادگان به بررسی آیات مهدوی اختصاص دارد.

روابط تجاری ایران و قبرس‌

رادیو تجارت: برنامه «امید ایران» در آخرین روز هفته به پرسش‌های شنوندگان برنامه پاسخ می‌دهد که در این برنامه دکتر بیژن عبدی ساعت 11 پاسخگوی پرسش‌های تجاری و اقتصادی در برنامه است. برنامه «چهارسوق» با هدف موشکافی مسائل روز اقتصادی و به منظور افزایش صادرات غیرنفتی به بررسی روابط تجاری ایران و قبرس می‌پردازد و راهکارهای لازم برای بهبود روابط و زمینه‌های اقتصادی و تجاری ارائه می‌کند که می‌توانید ساعت 35/11 بشنوید.

تاریخچه المپیک از آغاز تا امروز

رادیو ورزش: پیگیری سفرهای استانی رئیس‌جمهور و مصوبات ورزشی هر استان واطلاع رسانی به شنوندگان از روند این مصوبات از موضوعات برنامه افق است که ساعت 45/14 پخش می‌شود.

«داستان المپیک» برنامه دیگری است که ساعت 18 امروز با بیان شیرین استاد بهمنش و جواد طبسی‌نژاد از تاریخچه المپیک از آغاز تا امروز و حوادث مختلف در المپیک، ثبت رکوردها و وقایع تلخ و شیرین می‌گویند.

همگامی با جوانان‌

رادیو تهران: برنامه کافی شاپ باهدف همگامی با جوانان و ارائه نکات آموزنده در قالب نمایش، امروز ساعت 30/16 پخش می‌شود. با شکر لطفا ، میز رزرو ، سیگار کشیدن ممنوع و چای تلخ از بخش‌های نمایشی این برنامه است.

اصطلاحات پزشکی از منظر مولانا

رادیو سلامت: کنترل و مهار بیماری فوبیا موضوع برنامه فراسوست که ساعت 15/8 به کارشناسی دکتر کتایون خوشابی، روانپزشک پخش می‌شود، در برنامه «صدای مشاور» هم دکتر معماری،‌ متخصص گوش، گلو و بینی، درباره سرگیجه بحث می‌کند. تمامی اصطلاحات پزشکی و روانکاوی از منظر مولانا و پزشکی عرفانی و درمان در برنامه سیب‌ستان ساعت 15/13 پخش می‌شود.

حاشیه‌های نقل و انتقالات فوتبال

رادیو گفتگو: بررسی حاشیه‌های نقل و انتقالات فوتبال ایران موضوع برنامه «گفتگوی روز» است که ساعت 18 به کارشناسی کامران احمد‌پور، روزنامه‌نگار پخش می‌شود. برنامه «گذار جهانی» هم به کارشناسی دکتر طاهری‌کیا و دکتر محمد‌باقر صدری ساعت 23 درباره امنیت اقتصادی و جهانی شدن بحث می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر