jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۶۳۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۰

پسر بچه 5ساله با شوخی درخصوص بمبگذاری در کودکستان ، پلیس را گمراه کرد. خبرگزاری نووستی گزارش داد: یک پسربچه 5ساله ، در ساعت 5/4با پلیس کشیک مسکو تماس گرفت و ضمن معرفی خود با یک نام مستعار

، از بمبگذاری در کودکستانی واقع در خیابان کاستانیاسکایا خبر داد. پلیس موفق شد از طریق ردیابی خط تلفن ، هویت او را کشف و مکان زندگی او را پیدا کند. پلیس گشت زمانی که وارد منزل این پسربچه 5ساله شد، دریافت که پسر خاله 8ساله این کودک که در منطقه ای دیگر از شهر مسکو زندگی می کند، پس از تعطیلی مدرسه نزد وی آمده است و برای شوخی ، با پلیس تماس گرفته اند. پلیس ضمن گفتگو با کودکان و تماس با والدین آنها، درباره این مساله هشدار داد؛ اما برای آنها جریمه مالی تعیین نکرد. عصر همان روز نیز یک دانش آموز 16ساله هنرستانی با تلفن همراه تماس گرفت و مشابه این خبر را به پلیس گزارش داد. او به پلیس گفت که بمب در یک آپارتمان مسکونی در همسایگی اش در خیابان سوداستروئیتلنایا کار گذاشته شده است ؛ اما کنجکاوی او برای دیدن چگونگی تخلیه آپارتمان ، باعث شد تا توسط پلیس شناسایی و دستگیر شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر