با حضور سردار فرماندهی ارشد انتظامی استان بوشهر انجام شد؛

مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان

۲۰۱ قطعه زمین در طرح جوانی جمعیت در دشتستان واگذار شد؛

ارمغان فرزندآوری 

پنجمین مرحله قرعه کشی تخصیص زمین بصورت آنلاین و پخش زنده با ریاست فرماندار، حضور معاون عمرانی فرمانداری،رئیس اداره راه و شهرسازی،نماینده دادگستری و سایر اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.
کد خبر: ۱۴۵۸۸۱۳
نویسنده زهرا ماندنیان فرد-خبرنگار

به گزارش جام جم-در شروع مراسم،فرماندار شهرستان دشتستان گفت:ضمن عرض تسلیت  به مناسب شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی دکتر رئیسی و همراهان ایشان برای ادامه برنامه های آن دولت همچنان تمام تلاش خود را خواهیم کرد.از جمله بحث نهضت ملی مسکن و تامین مسکن اقشار فاقد مسکن( متقاضیان واجدالشرایط)و طرح فرزندآوری و جوانی جمعیت  
احمد بنافی گفت:یکی از اهداف مهم شهید جمهور واگذاری زمین در طرح جوانی جمعیت بود که امروز شاهد قرعه کشی ۲۰۱خانواد دیگر مشمول این طرح می باشیم و همچنان برای تامین زمین بقیه متقاضیان نیز تلاش خواهیم کرد.
وی به آمار تخصیص زمین مراحل قبل اشاره نموده و گفت:برای تامین زمین بقیه ی متقاضیان واجدالشرایط، موضوع ادامه اجرای واگذاری زمین به طرح جوانی جمعیت چند مورد شناسایی گردیده و در مراحل بررسی و کارشناسی در کمیته های تخصصی جهت الحاق می باشند. 
بنافی افزود:یکی از مهمترین شاخصه های پیشرفت هر کشور جمعیت جوان آن بوده که آینده را تضمین خواهند کرد.
‌فرماندار شهرستان دشتستان ادامه داد:اقدامات خوبی در این زمینه تا کنون انجام گرفته برای ادامه نیز این اقدامات ادامه خواهد داشت.
زهرا هوائی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان پس از تسلیت شهادت رئیس جمهور انقلابی آیت ا... رئیسی و هیات همراه افزود:مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری افزایش نسل و حمایت از جوانی جمعیت یکی از ضروری ترین فرائض مسئولان و مردم است.
هوائی افزود:شهید آیت ا... رئیسی نیز موضوع حمایت از خانواده را از مهمترین برنامه های دولت سیزدهم قرار داده بود که این راه با همکاری مسئولان مرتبط ادامه خواهد داشت.
رئیس اداره راه و شهرسازی دشتستان آمار ثبت نامی های این طرح در دشتستان را تا کنون تعداد ۲۳۳۶نفر اعلام نموده و بیان داشت پس از تکمیل مدارک و احراز سکونت متقاضیان تائید نهایی خواهند شد.
هوائی گفت در قرعه کشی های گذشته به بیش از ۳۰۰نفر در قالب سه فرزندی و چهار فرزندی زمین تخصیص داده شده است و از این تعداد بیش از ۲۰۰نفر به قرارداد رسیده اند و بقیه نیز در حال تنظیم قرارداد می باشد.
زهرا هوائی تصریح کرد:امروز نیز به ۲۰۱ خانواده در شهر برازجان زمین تخصیص داده می شود و تلاش خواهیم نمود این روند ادامه داشته باشد. 
وی در پایان ضمن تشکر از حمایتهای فرماندار در تحقق این موضوع، از زحمات سید محمود دستغیبی مدیرکل راه و شهرسازی و مجموعه همکاران استان و شهرستان قدردانی نموده و گفت تامین زمین متقاضیان حاصل تلاش شبانه روزی مجموعه می باشد و این روند کماکان ادامه خواهد داشت.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها