مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان از ثبت بیش از ۲۲ میلیون تردد در محورهای استان و جابه جایی افزون بر ۱۹۰ هزار مسافر از مبدا همدان به اقصی نقاط کشور خبر داد.
کد خبر: ۱۴۵۱۸۷۶

به گزارش جام جم آنلاین همدان، مهرداد آهکی گفت: از ابتدای طرح  نوروزی ۱۴۰۳ تا پایان تعطیلات عید سعید فطر ۲۲ میلیون و ۸۲۳ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان توسط سامانه های تردد شمار به ثبت رسیده است و طی همین مدت نیز ۱۹۰ هزار و ۸۷۱ نفر مسافر از مبدا استان همدان به اقصی نقاط کشور جابه جا شده اند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان همدان ادامه داد: طی این مدت نیز افزون بر ۸ هزار و ۳۰۰ متر مربع لکه گیری وچاله گیری، ۳۸۰ کیلومتر خط کشی،۲ هزار و ۶۸۶ کیلومتر باند برفروبی، اسکان و خدمات رسانی به ۳۲۰ نفر مسافر، ۶۰۹ مورد پاکسازی پارکینگ جاده ای،هزار و ۳۸۰ کیلومتر شانه سازی و آزادسازی حریم، هزار و ۲۲۰ مورد بازدید از پل ها و آبروها،۴۷۸ مورد تعمیر و سرویس سیستم روشنایی، ۱۳۷ مورد جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز، نصب و تعمیر هزار و ۷۲۹ عدد تابلو وعلائم و... در سطح راههای شریانی،اصلی،فرعی و روستایی استان همدان انجام شده است.

وی تصریح کرد: از جمله اقدامات موثر و تاثیر گذار این اداره کل در سال گذشته و طرح نوروزی ۱۴۰۳ که منجر به کاهش چشمگیر تصادفات و تلفات جاده ای در راههای استان همدان شد شامل: رفع کامل ۳۱ نقطه حادثه خیز، اجرای ۵۰۴ کیلومتر روکش آسفالت، اجرای ۴ هزار و ۱۰۰ کیلومتر خط کشی و ۹ هزار و ۴۷۰ کیلومتر شانه سازی و... بوده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها