مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین

رویداد پیشگام ۲ در قزوین برگزار می‌شود

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: به منظور آموزش مسئله یابی و روش مطالبه گری و توانمندسازی سمن ها در حل مشکلات دومین دوره پیشگام در قزوین برگزار می‌شود.
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین گفت: به منظور آموزش مسئله یابی و روش مطالبه گری و توانمندسازی سمن ها در حل مشکلات دومین دوره پیشگام در قزوین برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۴۳۵۴۸۱

مهرداد نوری- جام جم آنلاین قزوین:خورشیدی ،مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین با اشاره به برگزاری دوره پیشگام ۲ در قزوین، گفت: پیشگام دوره‌ای به منظور توانمندسازی و مسئله‌یابی است که طی آن گروه‌های حاضر روش مطالبه‌گری صحیح و همچنین حل مسائل را یاد می‌گیرند.

وی افزود: در پیشگام تلاش برای مسئله‌محور بودن یک اصل است و تمرکز ما بر گفتمان مردمی‌سازی است، در واقع دستگاه‌های استان در این دوره مسئله و مشکل خود در سطح استان را مطرح می‌کنند و سازمان‌های مردم نهاد مربوطه به این دستگاه متصل می‌شوند.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین اظهار کرد: در این دوره از پیشگام در کنار اداره کل تبلیغات اسلامی هستیم و امیدواریم با هم افزایی و همراهی‌های صورت گرفته بتوانیم شاهد پیشگام متفاوتی باشیم؛ یکی از وجوه تمایز پیشگام ۲ با پیشگام ۱ این است که علاوه بر فراخوان عمومی، مهندسی معکوس مسائل نیز از دل دستگاه‌های استان قزوین صورت گرفته است.

وی بیان کرد: هم‌افزایی بین دستگاه و سمن باید از همان ابتدای کار شکل بگیرد، به جای اینکه بعد از احصاء مسئله و حل آن گروه‌ها و دستگاه به همدیگر مرتبط شوند، از همان ابتدا سعی می‌شود کار به صورت مشترک و با تشریک مساعی پیش برود.

خورشیدی تاکید کرد: این رویداد در دو مقطع، طی روز‌های ۲۹ آذر تا ۱ دی و در روز‌های ۶ تا ۸ دی ماه در قزوین و با مشارکت سازمان تبلیغات اسلامی و اداره کل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین با حضور ۴۰ تیم سه نفره برگزار خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها