دستبند ماموران پلیس آگاهی بر دستان قاتل فراری
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان خبرداد:

دستبند ماموران پلیس آگاهی بر دستان قاتل فراری

رئیس پلیس آگاهی استان کرمان خبرداد:

دستگیری دعا نویسی که کلاهبردار بود 

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: عضو اصلی یک باند کلاهبرداری که به بهانه دعانویسی و مداوای بیماری 40 میلیارد ریال از مردم کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد. 
کد خبر: ۱۴۲۸۶۲۳

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ سرهنگ"حمیدرضا میرحبیبی"، گفت: در پی شکایت یک شهروند به سبب فریب و کلاهبرداری از او مشخص شد خانمی کلاهبردار با مراجعه به او در مغازه اش و باز کردن سر صحبت متوجه بیماری فرزند وی شده و با معرفی خود به عنوان کارمند یک نهاد قضائی شاکیه را به یک دعانویس برای رفع بیماری فرزندش معرفی و به همین بهانه از او یک خودرو، مقادیری طلا و یک سفته دریافت اما پس از ترک محل، گوشی خود را از دسترس خارج می کند.
 
رئیس پلیس آگاهی استان افزود: در این رابطه با پیجویی های تخصصی کارآگاهان مشخص شداین خانم به همراه 2 متهم دیگر با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری، کارمند دادگاه و دیگر عناوین از 10 شهروند دیگر نیز به همین شیوه کلاهبرداری کرده اند که در ادامه متهمه اصلی شناسایی و با ردزنی های تخصصی در یکی از روستاهای اطراف رفسنجان دستگیر شد.
 
سرهنگ"میرحبیبی"با اشاره به اینکه تاکنون11 مال باخته که بیش از 40 میلیارد ریال از آنها کلاهبرداری شده شناسایی شده اند تصریح کرد: تلاش پلیس برای شناسایی و دستگیری دیگر متهمان مرتبط با این کلاهبرداری و احقاق حق افرادی که فریب وعده های پوچ آنان را خورده اند ادامه دارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها