لایپزیش جدید ترین قربانی تیم آلونسو در بوندس لیگا

بایر لورکوزن 2 - 0 لایپزیش

بایر لورکوزن در روزی که سردار آزمون حدود نیم ساعت برای این تیم به میدان رفت مقابل یونیون برلین متوقف شد.
کد خبر: ۱۴۰۵۷۷۲

به گزارش جام جم آنلاین،  بعد از شروع کابوس وار در ابتدای فصل، ژابی آلونسو به لورکوزن آمد و در نقش فرشته نجات این تیم ظاهر شد، تا جایی که حالا این تیم آلمانی مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نیز محسوب می شود.

این وضعیت در حالی برای لورکوزن به وجود آمده که آنها در ابتدای فصل در منطقه سقوط بوندسلیگا نیز حضور داشتند اما آمدن ژابی آلونسو همه چیز را تغییر داد و به جز وضعیت فوق‌العاده در لیگ داخلی آنها در آستانه صعود به فینال لیگ اروپا نیز قرار دارند.

در همین راستا لورکوزن امروز در چارچوب هفته سی‌ام رقابت های بوندسلیگا مقابل تیم یونیون برلین قرار گرفت و در یک مسابقه بسیار نزدیک با تساوی بدون گل مقابل حریف خود متوقف شد.

با این دو امتیازی که لورکوزن از دست داد حالا فاصله آنها با منطقه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و فرایبورگ به هشت امتیاز افزایش یافت. این در حالی است که فقط چهار هفته تا پایان مسابقات باقی مانده و کار لورکوزن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بسیار دشوار شد.

همچون مسابقات قبلی ستاره ایرانی لورکوزن یعنی سردار آزمون در مسابقه امروز برابر یونیون برلین نیز کار را از روی نیمکت آغاز کرد اما در دقیقه 62 به زمین آمد.

سردار در این نیم ساعت تلاش زیادی برای زدن گل برتری تیمش داشت اما در نهایت نتوانست این کار را انجام دهد تا لورکوزن در راه کسب سهمیه لیگ قهرمانان دو امتیاز حساس را از دست بدهد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها