یکی از برنامه های دیدنی و جذاب تلویزیون برای مخاطبانش، برنامه هایی است که در حوزه نقد است و مسائل و اتفاقات را با حضور کارشناسان بررسی می کنند. حال شبکه یک برنامه ای با این رویکرد به نام «نقد جام جم» را با اجرای المیرا شریفی مقدم روانه آنتن کرده است.
کد خبر: ۱۳۹۹۱۰۶

البته صداوسیما در برهه‌های مختلفی سراغ برنامه‌هایی برای نقد برنامه‌ها و سریال‌های خود رفته است که هر بار پس از یکی دو قسمت این برنامه‌ها متوقف شده‌اند.

از جمله اینها می‌توان به برنامه‌ای با اجرای داریوش کاردان و یا تک قسمت‌هایی با اجرای محمود گبرلو اشاره کرد که البته هیچکدام نتوانست دوام بیاورد.

پیمان جبلی رییس صداوسیما طی یکی دو سال اخیر چند باری به برنامه‌ای برای نقد عملکرد خود صداوسیما اشاره کرد و حالا این برنامه به قطعیت رسیده است.

«نقد جام‌جم» جدیدترین برنامه رسانه ملی است که در مرکز تازه تاسیس سیمرغ راه‌اندازی شده و قرار است نقد تولیدات مختلف تلویزیون را در حوزه نمایشی و غیرنمایشی روی آنتن ببرد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و سردبیری سید احمد موسوی صمدی طی شب‌های آینده روی آنتن می‌رود.

حسین انتظامی مدیر اسبق سازمان سینمایی و محسن شاکری‌نژاد رییس مرکز تحقیقات صدا و سیما دو مهمان اولین قسمت از برنامه هستند که قرار است درباره وضعیت مخاطبان رسانه ملی گفتگو کنند.

تعداد بازدید : 126

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها