گفت و گو با نویسنده جوان خوزستانی

سیل و سردار؛ ادای دین به حبیبِ خوزستانی هاست

امروز موشک‌های دوربرد و نقطه‌زن، پهپادها، توانمندی‌های تکنولوژیکی و به‌روز، فضاپیماها، قدرت بدون مناظر پزشکی‌ و دریایی ما در جهان سرآمد است.
کد خبر: ۱۳۹۶۶۰۷
استاندار خوزستان: مثال سلیمانی‌ها  در حال تربیت هستند
به گزارش جام جم آنلاین  به نقل از ایسنا؛  استاندار خوزستان گفت: زمانی که همه تصور می‌کردند کم‌کم داریم از آموزه‌های اوایل انقلاب فاصله می‌گیریم شهدای مدافع حرم، شهدای امنیت و دیگر شهدای این روزهای ما نشان دادند که در این مکتب هنوز هم امثال سلیمانی‌ها در حال تربیت هستند.

علی‌اکبر حسینی محراب در آیین نواختن زنگ چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی که امروز (۱۲ بهمن‌ماه) در هنرستان دخترانه ساجده در اهواز انجام شد، اظهار کرد: فرمان رسمی رئیس‌ جمهور آمریکا برای اینکه بتواند به هر شکل این انقلاب را نابود کند داده شد اما یکی پس از دیگری این آرزوی دست‌نیافتنی را با خود به گور بردند و این انقلاب همیشه و هنوز تا رسیدن به انقلاب یار پابرجا است.
 
وی افزود: امروز در حالی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که از آن روزهای تیره و تار قبل از انقلاب سال‌ها و قرن‌ها فاصله گرفته‌ایم؛ از ایامی که در تکنولوژی‌های نوین جهانی هیچ جایگاهی نداشتیم، از آن روزهایی که در جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس برای سیم خاردار هم ما را در منگنه تحریم خود قرار می‌دادند.

حسینی محراب بیان کرد: امروز موشک‌های دوربرد و نقطه‌زن، پهپادها، توانمندی‌های تکنولوژیکی و به‌روز، فضاپیماها، قدرت بدون مناظر پزشکی‌ و دریایی ما در جهان سرآمد است. اگر در برخی از این رشته‌ها اول دنیا نیستیم، به برکت امثال شهید فخری‌زاده‌ها، شهید احمدی روشن‌ها، شهید کاظمیان‌ها، شهید حسن مقدم‌ها و شهدای دیگری که امروز هر کدام‌شان موجب افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، در رده‌های اول و حداکثر پنجم تا ششم جهان هستیم.

استاندار خوزستان گفت: افتخار می‌کنیم که امروز در مدارس، دانش‌آموزانی تربیت می‌کنیم که هر کدام از این دانش‌آموزها هچون شهدایی که در انقلاب اسلامی نقش‌آفرینی کردند، در آینده این انقلاب انشاءالله نقش‌آفرینی می‌کنند.

وی عنوان کرد: مقام عظمای ولایت فرمود در همین مدارس شهدای مدافع حرم تربیت شده‌اند. زمانی که همه تصور می‌کردند کم‌کم داریم از آموزه‌های اوایل انقلاب فاصله می‌گیریم شهدای مدافع حرم، شهدای امنیت و دیگر شهدای این روزهای ما نشان دادند که در این مکتب هنوز هم امثال سلیمانی‌ها در حال تربیت هستند.
 
استاندار خوزستان گفت: امروز چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می‌گیریم که سرافراز و پیروزمندانه شاهد شکوفایی نوبه‌نو از استعدادهای درخشان این نظام هستیم. انشاءالله زنگ این انقلاب هر سال نواخته خواهد شد تا روزی که حضرت یار امام قائم ظهور کند و چشمان همه به جمال وجودشان روشن شود.

 صبح امروز همزمان با آغاز دهه فجر، با حضور استاندار خوزستان زنگ انقلاب در هنرستان دخترانه ساجده ناحیه ۴ اهواز نواخته شد.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها