رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک نفر که با برنامه رسیدساز جعلی ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
کد خبر: ۱۳۷۸۳۵۰

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ کارآگاه سید قاسم موسوی فر اظهار کرد: اردیبهشت سال جاری پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری با استفاده از رسید جعلی در دادسرای ناحیه ۱۴ شهید محلاتی تهران تشکیل شد که با دستور مقام قضائی پرونده برای کشف و پی جویی به پلیس آگاهی تهران ارجاع شد.

وی افزود: شاکی در تحقیقات پلیسی اظهار کرد، برای فروش تعدادی کالای بهداشتی با فردی در شبکه‌های اجتماعی آشنا شده و این فرد شخصی را که مدعی بود مدیر داروخانه بوده به وی معرفی کرده و پس از توافقات لازم مقرر شد که من کالا‌ها را در اختیار پیک موتوری قرار دهم و مالک داروخانه مبلغ کالا‌ها را به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال به حسابم واریز کند که پس از تحویل کالا متوجه شدم رسید ارسالی به تلفن همراهم جعلی بوده و مبلغی به حساب واریز نشده است.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران گفت: با تجمیع اطلاعات به دست آمده هویت متهم به نام «نادر» شناسایی شد و پس از هماهنگی‌های قضائی وی در مخفیگاهش دستگیر و در همان پی‌جویی‌های مقدماتی به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

سرهنگ موسوی فر ادامه داد: متهم تا کنون به ۵ فقره کلاهبرداری به همین شیوه اعتراف و کارشناسان ارزش اموال کلاهبرداری شده را ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند.

گفتنی است؛ متهم برای کشف جزئیات پرونده در اختیار این پایگاه با دستور قضائی قرار دارد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها