jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۳۴۰۵۶۰   ۱۰ مهر ۱۴۰۰  |  ۲۰:۱۶

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد

توقیف ۴ موتورسیکلت سنگین در پایتخت

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین در تهران خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ علی همه خانی در گفت‌وگو با ایسنا دراین‌باره گفت:‌ روز گذشته ماموران پلیس راهور تهران بزرگ چهار دستگاه موتورسیکلت سنگین را در بزرگراه ‌های شهید مدرس و شهید چمران توقیف کردند.

وی ادامه داد:‌ اولین موتورسیکلت سنگین که از نوع هوندا۴۰۰ سی سی بود، حوالی ساعت ۱۳ در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید مدرس قبل از آفریقا و موتوسیکلت دوم که از نوع یاماها ۱۰۰۰ سی‌سی بود حدود نیم ساعت بعد در همان محدوده توقیف شد.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه سومین موتورسیکلت نیز که از نوع هوندا ۱۳۰۰ سی‌سی بود، حوالی ساعت ۱۴ در محدوده تقاطع بزرگراه شهید مدرس و آفریقا توقیف شد، گفت:‌ حدود ۴۵ دقیقه بعد نیز چهارمین موتورسیکلت نیز که از نوع هوندا ۱۳۰۰ سی‌سی بود در بزرگراه چمران، محدوده نمایشگاه توقیف شد.

به گفته وی، هر چهار موتورسیکلت توقیفی به پارکینگ منتقل شدند و مراحل پیگیری بعدی در این خصوص در حال انجام است.

پیش از این سردار سید کمال هادیانفر، رییس پلیس راهور ناجا گفته بود که برابر مقررات کشور، موتورسیکلت های بالای ۲۵۰ سی سی اجازه تردد در معابر را ندارند و پلیس نیز آنها را شماره گذاری نخواهد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها