jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۳۲۸۶۶۷   ۰۵ مرداد ۱۴۰۰  |  ۰۹:۲۷

مجلس از توضیحات رحمانی فضلی در خصوص «عدم نظارت وزارت کشور بر عملکرد شهرداری‌ها و عزل و نصب شهرداران» قانع نشد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، پس از استماع پاسخ‌های وزیر کشور، نماینده سوال کننده اعلام کرد، توضیحات آقای رحمانی فضلی وی را قانع نکرد و لذا سوال به رای گذاشته شد.

در نهایت با رای ۱۳۶ نفر از نمایندگان، مجلس اعلام کرد از پاسخ‌های وزیر کشور قانع نشده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

دیپلماسی سلامت

دیپلماسی سلامت

یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها در حوزه فعالیت سیاست خارجی هر کشور، تامین منافع ملی است. درواقع ما باید وزارت امورخارجه را یک ایران خارج از کشور و خارج از مرز بدانیم. یعنی وزیر خارجه، وزیر بهداشت ایران در خارج از مرزها است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها