jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۳۲۲۴۶۸   ۰۱ تير ۱۴۰۰  |  ۱۳:۵۸

مجموعه تلویزیونی کمدی «دودکش ۲» از ۵ تیر پخش خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین، تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «دودکش ۲» به کارگردانی آقای برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی خانم زینب تقوایی پس از ضبط سکانس‌های تهران، اخیراً در گرگان و روستا‌های اطراف آن پی گرفته شد. گروه این روز‌ها پس از بازگشت از گرگان به ضبط بخش‌های باقیمانده در تهران و انجام مراحل فنی مجموعه تلویزیونی می‌پردازند.
 
هومن برق نورد، امیرحسین رستمی، سیما تیرانداز، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو، یاس نوروزی و الهام اخوان و با حضور بهنام تشکر و (بازیگران خردسال) حسین شهبازی، مهنا سیدی، هانا عباسی در «دودکش ۲» بازی دارند.
 
طراح و سرپرست نویسندگان مجموعه تلویزیونی برزو نیک نژاد است و نویسندگان مجموعه محمد تنابنده و شهاب مهربان هستند.
 
در خلاصه داستان مجموعه آمده است: «خانواده فیروز مشتاق که بی قیف و قپی به سفری رفته اند، در راه بازگشت به تهران با دختری همسفر می‌شوند که از نظر بهروز، «نیمه گمشده» قلمداد می‌شود و به ضرس قاطع، شروعی برای فرو رفتن خانواده در آمپاس است!
 
بماند که با آنچه از نصرت و شرایط جدیدش مشهود به نظر می‌رسد، بستر قمپزش گسترده‌تر از قبل شده است و با عقبه‌ای که از آنان سراغ داریم، ماجرا‌هایی آغاز می‌شوند که بی هیچ شائبه‌ای در زندگی همه و بویژه کسانی که پا به قالیشویی می‌گذارند، تأثیر گذار هستند!».
 
یادآور می‌شود؛ فصل اول «دودکش» از مجموعه‌های تلویزیونی پرمخاطب شبکه یک تلویزیون بود که ماه رمضان سال ۹۲ روی آنتن رفت و پس از آن بار‌ها از شبکه‌های مختلف بازپخش شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر