jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۵۴۳۹   ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۰۸:۵۷

جنجالی‌ترین صحنه دربی روز گذشته در دقیقه‌3‌بازی رقم خورد و آن جایی بود که مهدی قائدی با خطای وحید امیری در محوطه جریمه قرمزها سرنگون شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام جم ، در حالی که نیمکت و بازیکنان استقلال به شدت به این صحنه معترض بودند، محمد رضا اکبریان ادامه بازی را اعلام کرد تا همه کارشناسان بعد از بازی در مورد آن صحبت کنند. به گزارش ایسنا، نظر پنج کارشناس داوری در مورد آن صحنه به این ترتیب بود: 

نوید مظفری: پنالتی بود

رسول فروغی: داور باید پنالتی اعلام می‌کرد

جعفر خوشرو: داور اشتباه کرد و پنالتی باید اعلام می‌شد

حیدر سلیمانی: خطا و پنالتی صورت گرفت

تورج حق‌وردی: امیری مرتکب پنالتی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها