jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۳۱۴۶۳۱   ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۳:۵۶

اگر به بازی‌های سبک بقا با گرافیک با‌مزه دو‌بعدی مثل Don’t starve علاقه دارید، اگر از فضای آخر زمانی و ساخت‌و‌ساز پایگاه و مدیریت منابع مانند بازی Fallout shelter خوشتان آمده‌است، اگر دوست دارید در چنین فضایی با بازیکنان دیگر رقابت یا همکاری داشته باشید یا اگر از شخصی‌سازی کاراکتر و انتخاب از میان دنیایی از تجهیزات و وسایل برای ایجاد تغییرات ظاهری و توانمندی‌های شخصیت بازی خود لذت می‌برید برای شما خبر خوبی داریم! بازی کوچک اما جذاب و درگیر‌کننده Cryofall تمام موارد بالا به‌علاوه چند عنصر جذاب دیگر را یکجا در اختیار شما قرار می‌دهد.

title

در این بازی هدف شما ساخت یک پایگاه در دنیایی پسا‌آخرالزمانی است که برای بقا و پیشرفت باید از ماهیگیری و کشاورزی گرفته تا ساخت کارگاه‌های تولید ماشین‌آلات و اعضای مصنوعی بدن انسان را مدیریت کنید. همچنین شما در دنیای این بازی تنها نیستید و باید با همکاری با بازیکنان دیگر در برابر خطرات محیطی و موجودات تخیلی این جهان ترسناک و فانتزی دوام بیاورید.

این بازی کوچک و تازه منتشر شده به همراه تخفیف اولیه انتشار در فروشگاه استیم در اختیار طرفداران قرار گرفته است.

ضمیمه کلیک روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

علامه حسن‌ زاده‌ آملی خواجه نصیرالدین زمانه ما

ارتباط بنده با علامه حسن‌ زاده از سال ۶۸ شروع شد که از حوزه‌علمیه دزفول برای تحصیلات درس خارج به قم مشرف شدم و توفیقی شد که درس اسفار و جلسات خصوصی که چهارشنبه‌ها در منزل ایشان برگزار می‌شد، شرکت کنم.

برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها