سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران:

شاگرد مغازه سارق از آب در آمد

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران امروز صبح از دستگیری سارق مغازه در محدوده جوادیه، خبر داد و گفت: شاگرد مغازه، سارق از آب در آمد.
کد خبر: ۱۳۱۰۲۴۳

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: یکی از صاحبان مغازه در محدوده جوادیه به کلانتری مراجعه و اعلام داشت که چند روزی است که مغازه اش مورد سرقت قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: دستگیری و شناسایی سارق و یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به آدرس مغازه اعزام شد تا اینکه در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سارق یک نفر بوده و وی می‌توانسته براحتی در داخل مغازه تردد داشته باشد. همچنین بدست آمد که مالک مغازه، فرد ناشناسی را به عنوان شاگرد، به تازگی استخدام کرده است.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به دعوت از مالک مغازه، عنوان داشت: مالک مغازه در اظهاراتش اعلام کرد، شاگردش را به مدت چند روز است جذب کرده و وی تردد‌های مشکوک در داخل مغازه دارد.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: نتیجه تحقیقات صورت گرفته در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری جوادیه برای دستگیری وی اعزام شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران انتظامی توانستند متهم را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند؛ اظهار داشت: در بازرسی از اموال متهم اقلامی که به سرقت رفته بود به ارزش تقریبی ۲ میلیارد ریال کشف شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: متهم به کلانتری به همراه اموال مسروقه منتقل و با انجام تحقیقات اولیه، متهم برای سیر مراحل قانونی، در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها: سرقت سارق سارقان
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها