jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۳۰۶۹۱۵   ۲۱ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۷:۰۹

گوشی اوپو find x3 pro این هفته به بازار می آید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از counterpoint research، اوپو برای اولین بار به پرفروش ترین برند گوشی همراه در چین تبدیل شده است. در این گزارش آمده است که اوپو موفق شد 21 درصد از بزرگترین بازار گوشی های هوشمند جهان را در ماه ژانویه تصاحب کند، بالاتر از vivo و Huawei که هر دو به 20 درصد رسیدند. اپل و شیائومی با 16 درصد نیز جدول پنجگانه را تکمیل کردند.
 
فروش اوپو سالانه 26 درصد رشد داشته و نسبت به ماه قبل 33 درصد افزایش داشته است. Counterpoint می گوید که سری جدید رنو 5 به دلیل مشخصات بهتر و با قیمت پایین تر نسبت به رنو 4، موفق بوده است.
 
شرکت اوپو برای اولین بار هواوی را پشت سر گذاشت!

اما برای اینکه اوپو به این جایگه برسد، این گزارش نشان می دهد که مشکلات گوشی های هوشمند هواوی در چین باعث این تغییر شده است. هواوی به دلیل کمبود قطعات تمرکز خود را بر روی بازار پرچمدارها گذاشته است. فروش برند آنر هم به واسطه تحریم های آمریکا کاهش پیدا کرده است. در حال حاضر، آنر بیشتر به عنوان یک رقیب به حساب می آید تا اینکه بخواهد بخشی از دارایی این شرکت باشد.
 
این آمار و ارقام فقط برای یک ماه است اما counterpoint پیش بینی می کند سهم هواوی از بازار در سال 2021 روند نزولی خود را ادامه دهد. اوپو با معرفی جدیدترین پرچمدار خود یعنی اوپو find x3 pro که پنجشنبه معرفی خواهد شد، می خواهد از این فرصت استفاده کند. این شرکت فقط یک توئیت کرد و گفت: چیز زیادی از تصورات را باقی نمی گذارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها