jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۹۷۷۳۶   ۰۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۸:۱۴

علاوه بر ژنتیک داشت تغذیه مناسب و مصرف برخی میوه‌ها در دوران بارداری باعث خوشگلی نوزاد می‌شود. مجموعه تصاویر نی نی خوشگل و ناز را ببینید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از جالبز ، علاوه بر ژنتیک داشت تغذیه مناسب و مصرف برخی میوه‌ها در دوران بارداری باعث خوشگلی نوزاد می‌شود. مجموعه تصاویر نی نی خوشگل و ناز را ببینید.
فرشته‌های کوچک همیشه مورد علاقه هستند. دیدن لبخند شیطنت‌آمیز آن‌ها نشان از شادی و امید زندگی است. اگرچه زیبایی تا حد زیادی به ژنتیک مربوط می‌شود اما رعایت برخی موارد در تغذیه دوران بارداری می‌تواند تا حد زیادی به این موضوع کمک کند. اگر شما هم به این کوچولوها علاقه‌مند هستید و یا در دوران بارداری به سر می‌برید و دلتان می‌خواهد نوزاد زیبایی به دنیا بیاورید پیشنهاد می‌کنیم تصاویری که در ادامه قرار داده‌ایم را مشاهده کنید. قطعا از دیدن نی نی‌ خوشگل و ناز لذت خواهید برد.

با مصرف این خوراکی‌ها یک نی نی خوشگل داشته باشید

تغذیه در دوران بارداری از اهمیت زیادی برخوردار است. تغذیه سالم علاوه بر تضمین سلامتی نوزاد به زیباتر شدن او هم کمک شایانی می‌کند. مصرف میوه به خطر سقط جنین را کاهش داده، نوزاد را خوش آب و رنگ کرده و از ویار زنان باردار جلوگیری می‎نماید. برای اینکه بدانیم در دوران بارداری چه بخوریم تا نوزاد قشنگی داشته باشیم به نکات زیر توجه کنید:

انار: خوردن انار شیرین فرزند را نیکو (زیبا) می‌کند. همچنین مصرف رب انار در هنگام بارداری علاوه بر اینکه خانم‌ها را از ویار خوردن خاک، مهر، زغال و یا برفک یخچال نجات می‎دهد، تاثیر زیادی در زیبایی نوازد دارد.

سیب: سیب در زیبایی کودک نقش زیادی ایفا می‎کند. اگر در ماه هشتم بارداری به دفعات بر سیب سرخ سوره یوسف خوانده شده و زن باردار بخورد کودکی زیبا خواهد داشت.

با مصرف این خوراکی‌ها یک نی نی خوشگل داشته باشید

آناناس: مصرف آب آناناس به همراه یک قاشق عسل برای نظافت، زیبایی و شادابی پوست مادر و جنین مفید است.

شنبلیله: اگر می‌خواهید فرزندتان خرمن گیسو باشد در بارداری شنبلیله بخصوص به صورت خام مصرف کنید.

هلو: زنان باردار اگر می‌خواهند بچه‌ای زیبا داشته باشند باید هلو میل کنند. خوردن هلو سموم را از بدن دفع می‌کند. همچنین برای کم کردن وزن بهتر است هلو بخورید.

اگر می‌خواهید فرزندتان رنگ و روی خوب داشته باشد در هنگام بارداری سراغ دوستان کبد بروید.

دوستان کبد عبارتند از:

  • روغن زیتون
  • روغن ماهی
  • کنگر
  • هویج
  • زرشک
  • شکر
  • نعناع

کاسنی و عرق آن نیز برای پاک سازی کبد مفید است. کاسنی بخورید تا خون شما زیادتر گردد که فرزند زیبایی از شما بوجود آید.

رازیانه: اگر می‌خواهید نوزادی با چشمان شهلا و زیبا داشته باشید توصیه می‎شود مصرف رازیانه و بادیان را فراموش نکنید.

مادر اگر در دوران بارداری دچار ترس شدید شود پوست جنین دچار لک‌های تیره می‌شود. در موارد ترس مادر سریع باید از شربت عسل یا میوه شیرین مثل سیب درختی و به و گلابی استفاده کند و از ترشیجات بپرهیزد.

خربزه: خوردن خربزه در هنگام بارداری باعث زیبایی جنین خواهد شد.
 
توت فرنگی: خوردن توت‌فرنگی نیز در زیبایی رخ جنین و شادابی پوست زن باردار تاثیر دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها