jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۰۴۱   ۰۱ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۷

در یک شبانه روز باز هم چند صد هزار نفر دیگر به شمار قبلی مبتلایان به کرونا اضافه شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس اطلاعات ارائه شده در سایت worldometers آخرین آمار و ارقام مربوط به ویروس کرونا به این شرح است:

از ابتدای پاندمی تا امروز دوشنبه21 دسامبر تعداد 77 میلیون و 172 هزار و 373 نفر مبتلا به کرونا شده اند. اما هم اکنون تعداد بیماران کرونایی در جهان 21 میلیون و 383 هزار و 49 نفر است. از این تعداد حال 106 هزار و 313 نفر در مرتبه وخیم و یا حالت جدی بیماری توصیف شده است.

در مقابل 21 میلیون و 276 هزار و 736 نفر از کل مبتلایان در جهان که معادل 99.5 درصد می شود در شرایط خوب و پایدار این بیماری قرار دارند.

از ابتدای پاندمی تاکنون 54 میلیون و 89 هزار و 680 تن از کل مبتلایان خوب شده اند.

بیماری کرونا تا امروز دوشنبه 21 دسامبر جان یک میلیون و 699 هزار و 644 تن را گرفته است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

تکرار یک تجربه شکست خورده در عراق

مقامات دولت جو بایدن در آمریکا از استمرار حضور خود در عراق سخن می‌گویند، هر چند می‌خواهند بخشی از این حضور را به بهانه مشورت به نیروهای عراقی صورت دهند! سوال اصلی اینجاست؛ بازیگری که خود نقش ایجادکننده بحران عراق و حامی گروه‌های تروریستی را داشته است، اکنون چگونه می‌خواهد در نقش حل‌کننده بحران در منطقه ایفای نقش کند؟! این سوال مهمی است که دموکرات‌ها و جمهوریخواهان در آمریکا و عوامل آنها در منطقه هیچ‌گاه قدرت پاسخ‌دهی به آن را ندارند.

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

از خشونت تا نژادپرستی سیستماتیک

طی روزهای اخیر، جوبایدن بخشی از توان دولت خود را بر روی «مقابله با قوانین حمل سلاح » در آمریکا متمرکز کرده و از عزم و اراده خود و همراهانش برای کاهش خشونت‌ های عمومی در ایالات متحده سخن گفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر