jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۵۹۱۱   ۳۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۵

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد:

انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده‌های پل فردیس و گرم‌دره خبر داد و گفت: در جاده شهریار - تهران محدوده شهرقدس ترافیک سنگین داریم.

به گزارش جام جم آنلاین، علی‌ اکبر آشوری در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، بیان کرد: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

انسداد جاده فرعی شمشک-دیزین و محور پونل - خلخال

وی با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی، گفت: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان، محور وازک-بلده در مازندران، ‌محور سروآباد-پاوه و جاده پونل - خلخال، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور همچنین از انسداد جاده فرعی شمشک-دیزین، محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل نبود ایمنی خبر داد و افزود: در حال حاضر ‌جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود نیز مسدود است.

افزایش ترافیک جاده‌ ها

آشوری افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل ‌از 2279 دستگاه ترددشمار جاده‌ای نسبت به روز قبل 3.2 درصد افزایش‌ نشان می‌‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 17.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 14 تا 15 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4‌ صبح ثبت شد.

ثبت 104 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران ‌در شبانه روز گذشته

وی بیان داشت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با 104 هزار و 523 تردد، آزادراه تهران-کرج با 98 هزار و 328 تردد و آزادراه قزوین-کرج با 93 هزار و 637 تردد‌ ثبت شد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-‌تهران و جاده‌ شهریار-تهران

مدیر مرکز مدیریت راههای کشور تصریح کرد: ‌در حال حاضر در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، ‌آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

آشوری‌‌ از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده های پل فردیس و گرمدره خبر داد و گفت: در جاده شهریار - تهران محدوده شهرقدس ترافیک سنگین داریم.

بارش باران در جاده های‌ استان‌های خراسان جنوبی و کرمان

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بارش باران در برخی از محورهای استان های خراسان جنوبی و کرمان از راننده‌های جاده‌ های کوهستانی و برفگیر خواست، حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و پیش از رسیدن به جاده های برفی زنجیر چرخ را نصب کنند‌.

وی اضافه کرد: در محورهای تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر