jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۸۹۰۲۵   ۰۳ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۳

ادعای عجیب خبرنگار حوزه لالیگا

منچستر سیتی دیگر به دنبال جذب مسی نیست!

سمرا هانتر، خبرنگار حوزه لالیگا مدعی شد که باشگاه منچسترسیتی به شکل کامل از جذب لیونل مسی منصرف شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ورزش سه، مهمترین بحث نقل و انتقالاتی در تابستان 2020 به فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا یعنی لیونل مسی اختصاص داشت؛ جایی که او به شکل رسمی از باشگاه کاتالانی درخواست کرد که اجازه جدایی او را صادر کنند اما نهایتاً این اتفاق به دلیل عدم رضایت جوزپ بارتومئو، رئیس وقت بلوگرانا رخ نداد و مسی در بارسا ماندگار شد.

 

در تابستان گفته می‌شد که اگر مسی نهایتاً بارسلونا را ترک کند، منچسترسیتی محتمل ترین گزینه برای تیم آینده او خواهد بود. با وجود عدم رخ دادن این اتفاق اما طی هفته های اخیر برخی منابع مدعی شدند که سیتی از جذب فوق ستاره آرژانتینی عقب نکشیده و در ژانویه یا تابستان آینده برای جذب او اقدام خواهد کرد؛ از طرفی نمایش های بی‌انگیزه لئو مسی در ترکیب بلوگرانا و تمدید قرارداد پپ گواردیولا با سیتیزن ها نیز به این شایعات دامن زد.

 

در همین ارتباط سمرا هانتر، خبرنگار حوزه لالیگا از حالا ادعای عجیبی را مطرح کرده و مدعی شده که باشگاه منچسترسیتی از جذب لیونل مسی دست کشیده و به نوعی دیگر به دنبال نهایی کردن این انتقال نیست. این خبرنگار از یک منبع آگاه نزدیک به باشگاه انگلیسی به این موضوع پی برده است.

 

  منچستر سیتی دیگر به دنبال جذب مسی نیست!

 

هانتر در این خصوص گفته است: "براساس تایید شخصی نزدیک به شرایط، باشگاه منچسترسیتی برای جذب لیونل مسی پیشنهادی مطرح نخواهد کرد. این منبع مطلع در خصوص سن مسی گفته است که وی به سال‌های پایانی دوران فوتبال خود نزدیک شده و مسی را که سیتی به اتحاد خواهد آورد دیگر مسی ۱۷ سال پیش نیست. حتی شخص مسی نیز گفته که وی زودتر از اینکه بقیه فکر کنند به کلمه ترسناک بازنشستگی نزدیک شده است.

 

هانتر در ادامه گفت: "در کنار این موضوع مشکل مالی است زیرا حتی اگر مسی به عنوان بازیکن آزاد از بارسا جدا شود، دستمزد وی نجومی است؛ او سالیانه ۱۰۰ میلیون یورو درآمد دارد. این دستمزد به ویژه باتوجه به اینکه ما در میانه پاندمی جهانی هستیم، بار سنگینی برای سیتی محسوب می‌شود

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر