jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۸۸۸۸۸   ۰۲ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۲

تبعات فرد احساساتی و نادیده گرفته شدن احساسات او

6 نشانه دیده نشدن احساسات دوران کودکی

شما از دوران کودکی عبور کرده اید اما تاثیرات آن دوران مهم را همچنان با خود همراه دارید ، برخی از رفتارهای شمای بزرگسال ثابت می کند که نادیده گرفتن احساسات در کودکی را تجربه کرده اید.

6نشانه که شما در کودکی از لحاض احساسی نادیده گرفته شده اید

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نمناک ، زخم های دوران کودکی ممکن است شما را در معرض خطر در خود قرار دهند. اگر کسی از شما سوال بپرسد که آیا در دوران کودکی خود از لحاظ احساسی نادیده گرفته شده اید یا خیر ؟ جواب قاطع شما خیر می باشد، اما اگر کمی عمیق تر فکر کنید متوجه خواهید شد که در دوران کودکی شاید از لحاظ احساسی مقداری نادیده گرفته شده اید. در این مقاله ما 6 نشانه که نشان دهنده این می باشد که شما در دوران کودکی خود از لحاظ احساسی نادیده گرفته شده اید. جهت آشنایی با این موارد این بخش را تا انتها مطالعه کنید.تاثیرات نادیده گرفتن احساسات کودک در دوران بزرگسالی
نادیده گرفتن احساسات

با دقت به این نکات توجه کنید که اگر هرکدام از این موارد را در خود یافتید باید بدانید که نشانه های نادیده گرفته شدن احساسات را در دوران کودکی تجربه کرده اید.

احساس خستگی و بیهودگی دارید

 
احساس خستگی و کرختی چیزی است که ممکن است اتفاق بیافتد.این یک احساس فیزیکی نمی باشد، در راقع یک احساس عاطفی می باشد.ممکن است شما برای چیزی که در اطرافتان وجود دارد احساس کرختی داشته باشید.این نوع احساس نشان دهنده این است که شما را در کودکی خود از لحاظ احساسی نادیده گرفته شده اید و در سنین جوانی خود آموخته اید که احساسات خودتان را کنترل کنید تا اینکه آسیبی به شما نرسد.
 
6 نشانه دیده نشدن احساسات دوران کودکی

کمک دیگران را رد می کنید.

اگر شما در کودکی از لحاظ احساسی نادیده گرفته شده اید اغلب در هنگام درخواست کمک شما به دیگران ،آنها درخواست شمارا رد کرده اند. شما در دوران کودکی خود تنها خودتان را داشتید که این احساس ریشه در کودکی شما دارد.یعنی در کل شما یاد گرفته اید که به هیچ کسی متکی نباشید.
 

اعتماد به نفس کمی دارید

اعتماد به نفس پائین می تواند به دلیل برخی چیزها به وجود آید و یکی از مهمترین آنها این است که شما در کودکی از لحاظ احساسی نادیده گرفته شده باشید. ممکن است در دورانی احساس کرده باشید که برای والدین خود ارزش نداشته اید و آنها به شما توجهی زیادی نداشته اند در حالی که این فکر شما اشتباه است و می تواند باعث برخی مسائل در شما شود و قدرت تاثیر منفی آن در آینده بسیار شدید تر از گذشته شما خواهد شد.
 
احساس می کنید که چیزی را گم کرده اید
اگر شما در کودکی از لحاظ احساسی نادیده گرفته شده اید ممکن است که همیشه این احساس را داشته باشید که یک چیزی را گم کرده اید یا در کنار خود ندارید. شما در درون خود کمبودی داریدکه می تواند بازگوی این باشد که شما در گذشته شاید عاشق شده باشید.
 
کمالگرا هستید
اگر کودکی از لحاظ احساسی نادیده گرفته شده باشد.برای جلب توجه دیگران تمام سعی خود را به کار می گیرد.در کل شما سعی می کنید که در همه چیز بهترین باشید که در نهایت توجه دیگران را به خود جلب کنید.
 
 
فرد احساساتی هستید
شما ادم احساساتی هستید که از شنید جواب منفی و رد همیشه می ترسید واین نوع احساس ترس را در درون شما باعث برخی مشکلات میشود. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها