jamejamsara
سرا عمومی کد خبر: ۱۲۸۶۵۶۴   ۲۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۲۰:۳۱

مشکلات و راز‌های ما در عمیق‌ترین لایه‌های شخصیتی ما پنهان می‌شوند که گاهی اوقات تست‌های شخصیت‌شناسی به این لایه‌های عمیق دست می‌یابند.

title

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، برخی از ما با مشکلاتی روبه‌رو هستیم که اگر شخصیتی درونگرا داشته باشیم، به طور طبیعی این مشکلات و برخی دیگر از راز‌های زندگی خود را در عمیق‌ترین لایه‌های شخصیت خود مخفی می‌کنیم و اگر کسی برونگرا باشد، احتمال دارد بنا به دلایلی این مشکلات را پنهان کند و از آن‌ها به کسی خبر ندهد.

حال وقت آن رسیده است که مشکل اصلی و بزرگی که در لایه عمیق ضمیر ناخودآگاهتان قرار دارد، کشف کنید و بهترین راه کشف این مشکل بزرگ، تست شخصیت‌شناسی است که برای شما آماده شده است.

در تصویر زیر، اولین حیوانی که به چشم شما می‌آید، می‌تواند بزرگترین مشکلتان را در زندگی برای شما رو کند.

تست شخصیتی که بزرگترین مشکل شما را برملا می‌کند

ببر

اگر اولین حیوانی که توجه شما را در تصویر به خودش جلب کرد یک ببر است، بزرگترین مشکلتان خستگی است. شما فردی پر انرژی هستید که نظم همه‌چیز برایش اهمیت ویژه‌ای دارد و با اطمینان می‌توان گفت که شما نقش رهبر یک گروه را دارید که مراقب همه هستید و در مقابل دشمنان خود تا آخرین نفس ایستادگی می‌کنید.

مشکل اینجا است که شما بیش از حد از خودتان توقع دارید و اگر به هدفی که می‌خواهید، نرسید از دنیا خسته می‌شوید و در مورد خستگی‌تان، اتفاقات پیرامون خود را مقصر می‌دانید، ولی این شما هستید که مراقب خودتان نیستید و باید بدانید که اگر رهبر گروهی, حال خوشی نداشته باشد، کل گروه حالش بد خواهد شد.

پس بهترین راه حل برای شما این است: برای مراقبت بهتر از دیگران، ابتدا باید از خودتان مراقبت کنید و زمانی را به خود اختصاص دهید، با آنچه برای شما خوب است ارتباط برقرار کنید، خودتان را به خاطر نه گفتن سرزنش نکنید و مهم‌تر مراقب سلامتی خود باشید و در این صورت خواهید دید که اتفاقات زندگی شما چگونه در اطرافتان در جریان خواهد بود.

فلامینگو

مشکل بزرگ ما این است که روبه‌روشدن با مسائل مختلف برای شما بسیار سخت است، اما همه چیز در اطراف شما به روال طبیعی خود ادامه خواهد حتی اگر پذیرش آن برایتان سخت باشد و در این میان، شما باید اعمال خود را کنترل کنید. به همین دلیل دوست ندارید از وقایع اطراف خود باخبر نشوید، چون خودتان را در منطقه امن خود حبس کرده‌اید، اما باید خودتان را به حرکت وادارید، چون جهان از حرکت نمی‌ایستد.

اکنون زمان آن رسیده که با ترس خود روبه‌رو شوید با وجود اینکه نمی‌دانید چه اتفاقی خواهد افتاد و مطمئن نیستید که همه چیز درست پیش خواهد رفت یا خیر؟ اما حقیقت این است که اتفاقات طبیعی جهان روند خود را طی خواهند کرد و اگر خود را پنهان نکنید، زیبایی جهان را درک خواهید کرد.

یوزپلنگ

اگر یوزپلنگ توجه شما را در این عکس جذب کرد مشخص می‌شود که شما فردی هستید که سرعت زندگیتان بالا است و از آن دسته افرادی هستید که نمی‌توانید یک دقیقه بیکار باشید و مدام دوست دارید خودتان را سرگرم کاری کنید. به همین دلیل، همیشه چالش‌های جدیدی برای خود ایجاد می‌کنید و هرروز به دنبال پیشرفت هستید.

البته این مسئله بسیار خوب است چراکه به لطف شخصیت خودتان به جایگاه کنونی رسیده‌اید، اما در مقابل، احساس می‌کنید که اتفاقات ناگواری در مقابل چشمان شما می‌افتد و باید به این نکته توجه داشته باشید که کار‌های شما چقدر در زندگیتان تأثیر دارند و چقدر با انجام دادن آن‌ها خوشحال می‌شوید پس جواب صادقانه شما به این سؤال می‌تواند راهی را جلوی پای شما قرار دهد تا کاری را در زندگی انجام دهید که بیشتر برایتان حائز اهمیت است و زحمت و فشار کمتری برای شما خواهد داشت.

باید این نکته را مورد توجه قرار دهید که شما یک بار زندگی می‌کنید و خوشحالی شما به میزان کاری که انجام می‌دهید، بستگی ندارد.

پروانه

اگر در تصویر یکی از پروانه‌ها توجه شما را جلب کرد، باید بدانید که شما دارای یک روح آزاد هستید که برای پرواز کردن نیاز به فضا دارید، اما گاهی اوقات این فضا را پیدا نمی‌کنید و همچنین، به دلیل ذات حساس شما، هر آنچه در اطراف شما اتفاق می‌افتد به شما آسیب می‌رساند.

شما همین حالا احساس ناامیدی می‌کنید و اعتقاد دارید که هیچ چیز ارزشمندی وجود ندارد، مردم تغییر نمی‌کنند، دنیا هیچ ارزشی ندارد و هیچ راه نجاتی وجود ندارد به همین دلیل است که احساس نسبت به انجام دادن کاری بی‌میل هستید.

در وجود خودتان به دنبال راهی باشید تا تغییری در احساساتتان ایجاد کنید و احساس خرسندی در این دنیا داشته باشید، زیرا امیدی که به دنبال آن هستید، در کاری می‌یابید که لبخند روی چهره شما ایجاد کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها