jamejamsara
سرا خانواده کد خبر: ۱۲۸۴۶۵۱   ۱۳ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۱

پر رنگ کردن روابط عاطفی با همسر

مردها وقتی زنی را دوست دارند به او چه میگویند؟

وقتی مردی زنی را دوست داشته باشد با گفتن جملاتی مسرت بخش دوست داشتنش را ابراز می کند که این حرفها نشانه هایی از عشق در وجود مردان است.

نشانه دوست داشتن در مردان؛ وقتی مردی دوستتان دارد به چه می اندیشد و چه می گوید؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نمناک ، دوست داشتن یک حس درونی است که خداوند در وجود همه انسان ها قرار داده است اما طریقه ابراز آن در افراد گوناگون متفاوت است . دوست داشتن و عشق اشکال مختلفی مانند عشق به خدا و پدر و مادر و خانواده وعشق به همسر و... دارد .

نشانه دوست داشتن در مردان

عشق به جنس مخالف یک عشق بسیار بسیار عمیق تر و صمیمانه تراست که به جز به کار بردن واژه کلامی دوستت دارم ، باید در قالب رفتار نیز به فرد مقابل ثابت شود . وقتی مردی کسی را دوست دارد و از طریق کلمات ابراز عشق می کند ، کلمات به تنهایی فقط کلمات هستند، چیزی که به آنها معنا و مفهوم می دهد، تعهدی است که آن مرد بعد از گفتن آن کلمات می پذیرد.

آیا می دانید مردها در عاشقی چگونه اند ؟ وقتی مردی واقعا زنی را دوست داشته باشد درباره او چگونه فکر میکند و به او چه میگوید ؟ با این بخش همراه شوید تا جواب سوال خود را دریابید.

نشانه دوست داشتن در مردانی که عاشق همسرشان هستند

 شادی و خوشبختی تو خوشبختی من است

رابرت ای. هایلاین می گوید، «عشق وضعیتی است که در آن خوشبختی طر ف مقابل برایتان لازم و ضروری می شود».یعنی اگر کسی را دوست دارید با خوشحالی او خوشحال و با درد و غصه اش ناراحت می شوید . برای اینکه عشقتان بتواند با ناراحتی اش کنار آید شما در کنار او باشید و از او حمایت کنید.

به نیازهایت توجه دارم

یکی دیگر از رفتارهایی مردی که عاشق است این است که توجهی بیشتر از آنچه به دوستانش دارد، به عشقش دارد و عشقش برای او او لویت دارد و برای رفع نیازهای او تلاش زیادی می کند

مردها وقتی زنی را دوست دارند به او چه میگویند؟

من به تو احترام می گذارم

وقتی کسی را واقعاً دوست دارید، احترام شما به او بیشتر و عمیق تر خواهد شد و به افکار، احساسات و نظرات او احترام می گذارید و در تصمیم گیری های مهم زندگی با او مشورت می کنید .

نشانه دوست داشتن در مردان؛ آقایان به زن مورد علاقه شان چه می گویند؟

من به تو اعتماد دارم

وقتی کسی را دوست دارید به او اعتماد می کنید و در روزهای سختی او را تکیه گاه خود می دانید زیرا به او اعتماد دارید . اعتماد به طرف مقابلتان می گوید او با شما صادق است و به شما خیانت نمی کند.

از هیچ تلاشی به خاطر تو فروگذار نمی کنم 

عشق فقط یک کلمه نیست و برای اینکه واقعاً وجود داشته باشد باید عملی شود و نیاز به تلاش و پشتکار دارد.

هر اتفاقی هم که بیفتد، من کنارت هستم

وقتی مردی زنی را دوست دارد نه تنها در خوشی و شادی در کنار اوست بلکه درمشکلات و ناراحتی ها نیز از او حمایت می کند و هنگامی که مریض می شود مراقب اوست . او وقت نیاز به عشقش کمک می کند و مشکلات زندگی را با او حل می کند.

نشانه هایی کلامی از دوست داشتن در مردان

فکر می کنم کامل و ایده آلی 

وقتی مردی زنی را دوست دارد با اینکه می داند این زن کامل نیست اما همه چیز او مانند رفتار و زیبایی ظاهریش برایش جذاب می شود.

حرف هایم را با عمل به تو ثابت می کنم

وقتی مردی عاشق زنی می شود فقط به گفتن جمله دوستت دارم اکتفا نمی کند بلکه با رفتارش این جمله را ثابت می کند و به وعده ها و قول هایش عمل می کند.

می توانم آینده ام را با تو تصور کنم 

وقتی مردی عاشق زنی می شود، من و تو دیگر تبدیل به ما می شود و زندگی اش دیگر فقط برای خودش نیست و او را کنار خود می بیند.

گذشته ات هیچ اهمیتی برای من ندارد، فقط می خواهم آینده ات من باشم

وقتی کسی را دوست داریم، گذشته او برایمان کمرنگ می شود و فقط فکر ساختن دنیای آینده با او هستیم و به این باور می رسیم که کسی که او بوده است، کسی نیست که الان هست.

نمی دانم واقعاً زندگی بدون تو چطور خواهد بود

با حضور فردی که عاشقش هستید در زندگی تان به یکباره تمام توجهتان تنها و تنها معطوف به آینده تان با او خواهد شد و ممکن است یکدفعه به ذهنتان خطور کند که واقعاً زندگی تان قبل از اینکه این زن وارد آن شود چطور بوده است.

 

سخن آخر از زبان توماس کمپیس

عشق به هیچ سختی و مشکلی فکر نمی کند، تا بالاتر از توان و قدرت خود تلاش می کند و هیچ بهانه ای برای غیرممکن ها نمی آورد چون همه چیز را برای خود قانونی و ممکن می داند (توماس کمپیس).

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

عقب‌ نشینی مقابل قاطعیت

استراتژی مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی‌ های غرب موجب عقب‌نشینی آنها در برابر مقاومت ملت ایران شده است.

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

ناجیان صلح در سرزمین جنگ

شنبه گذشته در افغانستان روز ملی سرباز بود. بسیاری از مسؤولان آنجا هم در رثای سربازان حرف‌هایی زدند. در استان‌های مختلف محافل بزرگداشت برایشان برگزار شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر