jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۱۲۰۴ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۳۲

فرمانده انتظامی استان کرمان از توقیف چهار تانکر حامل ۱۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در عملیات پلیس شهرستان ریگان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری روز یکشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها  افزود: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و سوخت، پلیس شهرستان ریگان، هنگام کنترل محور ریگان– ایرانشهر به  چهار دستگاه تانکر سوخت رسان مشکوک و آن‌ها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
او افزود: پس از بررسی مشخص شد خودروها فاقد بارنامه معتبر و حامل ۱۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق هستند که به منظور خروج از کشور بارگیری شده اند.
۱۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در ریگان کشف شد
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری چهار قاچاقچی و معرفی آنان به مقامات قضایی گفت: پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی نهایت تلاش خود را خواهد داشت و از مردم نیز می‌خواهیم برای جلوگیری از خروج ثروت‌های ملی در صورت اطلاع از فعالیت قاچاقچیان سوخت و کالاهای دیگر، مراتب را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
ریگان در جاده ترانزیت چابهار قرار دارد که تا مرکز استان ۲۸۵کیلومتر فاصله دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر