jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۸۰۱۳۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۳۱

به نظر می‌رسد که شرکت‌هایی مانند گوگل برنامه ویژه‌ای برای ایجاد حس و حال انسانی‌تر برای سیستم‌های هوشمند ایجاد کنند و در همین راستا نیز شرکت گوگل مجموعه جدیدی از نمونه‌های صوتی را برای کاربران خود آماده کرده است.

title

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا، گوگل دو صدای دیگر را نیز به مجموعه صداهای قابل استفاده برای دستیار هوشمند گوگل اضافه کرده است تا کاربران این محصول حس و حالی انسانی‌تر را از این نرم‌افزار تجربه کنند.

نکته بسیار مهم در این زمینه این است که دو صدای دستیار هوشمند صوتی گوگل تنها برای زبان انگلیسی قابل استفاده خواهند بود و در حال حاضر برای زبان‌های دیگر قابل استفاده نخواهند بود.

با این وجود پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نه چندان دور شاهد عرضه این ساختار صوتی برای سایر زبان‌های قابل پشتیبانی در این نرم‌افزار نیز باشیم.


همچنین در اوایل سال 2021 شاهد این خواهیم بود که گوگل قابلیتی به غنوان CVC برای تائید پرداخت‌ در نمایشگرهای هوشمند نیز در دستور کار شرکت گوگل قرار دارد که هنوز اطلاعات تکمیلی درباره آن منتشر نشده است ولی این سیستم مربوط به ساختار صوتی برای تائید پرداخت خواهد بود.

اوایل سال جاری بود که شرکت گوگل بررسی ساختار این سیستم‌های صوتی را برای کاربران تست کرده بود ولی هنوز نتایج این تست‌ها توسط این شرکت منتشر نشده است.

با این تفاسیر مسلما گوگل با بررسی کردن بازخورد کاربران نسبت به این دو صدای جدید و انسانی‌تر، احتمال عرضه صداهای بیشتر و به نوعی خصوصی‌سازی تجربه کاربران از دستیار هوشمند گوگل را در نظر خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر