jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۲۸۰۱۰۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۰۵

تمیز کردن تشک تخت به دلیل متریال و بافتی که دارد نیازمند روشی است که بدون آسیب رساندن به آن بتوان انجام داد، تصاویر راهنمای کامل شما در این بخش از خانه داری خواهند بود.

title
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پارسینه، در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با یک راه مفید در تازه نگه داشتند و تمیز کردن تشک‌های تان شما را با یک روش خانگی و غیر سمی آشنا کنیم.
همانگونه که شما می‌دانید در هنگام خواب بدن شما هم عرق می‌کند و هم چرب می‌شود و این نشان دهنده آن است که تشک شما باید به طور منظم تمیز شود.

در این روش شما را با یک روش غیر سمی در تمیز کردن تشک‌های تان آشنا می‌کنیم.

در این روش شما به جوش شیرین و جاروبرقی نیاز دارید.

برای تمیز کردن تشک‌های تان مراحل زیر را دنبال کنید:
 

تمام ملافه‌ها را از روی تشک برداشته و تشک را به روشی که در تصویر مشاهده می‌کنید با جوش شیرین بپوشانید، کمی منتظر بمانید تا پودر روی تشک باقی بماند.

سپس پودر را به واسطه‌ی جاروبرقی از روی تشک‌ها و ملافه‌های تان تمیز کنید.

این کار را هر ۶ ماه یکبار تکرار کنید تا تشک‌ها و ملافه‌های تان تمیز و تازه باشد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر