کمپانی گوگل نرم‌افزار گوگل تی وی را به‌صورت مجدد و با امکان اجرا از طریق اندروید تی وی به بازار معرفی کرد.
کمپانی گوگل نرم‌افزار گوگل تی وی را به‌صورت مجدد و با امکان اجرا از طریق اندروید تی وی به بازار معرفی کرد.
کد خبر: ۱۲۷۹۲۸۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا، کمپانی گوگل یک سال پس از عرضه نسخه اصلی کروم کست از اندروید تی وی با پلیر نکسوس رونمایی کرد. این سیستم‌عامل درنهایت با نرم‌افزارهای 6500 عددی خود به دستگاه‌های چند کمپانی مشهور نظیر سونی، تی سی الف شیائومی، انویدیا، فیلیپس و شارپ راه پیدا کرد.

بااین‌حال این نرم‌افزار از پیچیدگی نرم‌افزاری و روش ارائه محتوایی که کمپانی روکو و فایر تی وی ارائه می‌کردند، برخوردار نبود. امروز کمپانی گوگل با نسخه کروم کست جدید می‌تواند نام گوگل تی وی را با رابط جدید که بر مبنای اندروید تی وی ساخته شده است، بازآفرینی کند.

فروشندگان به‌تازگی برخی از این کروم کست ها را به‌صورت اتفاقی به مشتریان خود فروخته اند و آن‌ها نیز اطلاعات جزئی‌تر این سیستم‌عامل را در اختیار سایرین قرار داده‌اند. به‌این‌ترتیب مراسم رونمایی از این محصول تنها تائید قابلیت‌هایی است که ما در حال حاضر دیده‌ایم.

بازگشت گوگل تی‌وی با امکان اجرا روی اندروید تی‌وی
صفحه اصلی گوگل تی وی شامل عناوینی از سرویس‌های استریم یکپارچه‌شده شما نظیر نت فلیکس، هولو و اچ بی او مکس است. همچنین در این صفحه گزینه‌ای از سایر کانال‌هایی که مورداستفاده قرار نداده‌اید نیز برایتان نمایش داده می‌شود. دو سوم بالایی صفحه را بنر چرخانی تشکیل داده است که بر اساس برداشتی که سیستم از سلیقه شما دارد برایتان نمایش داده می‌شود.

کاربران با استفاده از سربرگ‌ها بالای صفحه می‌توانند پیشنهاد‌های فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی، نرم‌افزارها و لایبرری محتوای خود را مشاهده کنند. بقیه بخش‌های صفحه اصلی از سطرهایی از محتواهای شامل ژانرهای موردعلاقه شما و عناوینی از سرویس‌های خاص نظیر نت فلیکس و یوتیوب ایجادشده‌اند. گوگل تی وی برای آسان‌تر کردن یافتن فیلم‌ها تمامی ارائه‌دهندگان سرویس‌های استریم را در یکجا گردآوری کرده است.

نرم‌افزار گوگل از امروز به‌عنوان نرم‌افزار موبایل برای دستگاه‌های اندرویدی عرضه خواهد شد و شما می‌توانید در حال حاضر این رابط کاربری جدید را روی همراه هوشمند خود تست کنید. شما می‌توانید نمایش‌ها را در فهرست تماشای خود قرار دهید و آن‌ها به‌صورت خود به خودی به صفحه‌نمایش بزرگ وارد می‌شوند. نرم‌افزارهای پلی مووی و تی وی نیز به‌زودی تغییر نام پیدا خواهند کرد و با رابط کاربری جدید به‌عنوان بخشی از نرم‌افزارهای گوگل تی وی فعالیت خواهند داشت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها