سیروس میمنت با اشاره به حضورش در فصل سوم سریال «نون.خ» بیان کرد که این سریال از دیگر آثار تلویزیون کار بسیار سخت تری است.
کد خبر: ۱۲۷۸۳۰۴

سیروس میمنت بازیگر سریال «نون.خ» درباره این سریال که به کارگردانی سعید آقاخانی فصل سوم آن هم آماده تولید است به خبرنگار جام جم آنلاین بیان کرد: دو فصل قبلی سریال مورد پسند مخاطب قرار گرفت و این باعث شد تهیه کننده و سعید اقاخانی تشویق شوند تا فصل سوم را بسازند. 
 
وی با اشاره به حضور بازیگران جدید در این فصل گفت: اکبر عبدی به این سریال اضافه شد و این باعث می شود سریال صد در صد جذاب تر شود مخصوصا با توجه به بینشی که اقاخانی به ان منطقه دارد و کاراکترها و مردمان ان منطقه را می شناسد این فصل هم اثری قابل توجه درخواهد آمد.  
 
مسئولیت ما سنگین تر شده است
 
میمنت درباره نگرانی ها نسبت به جذابیت های فصل سوم نیز اظهار کرد: حتما نگرانی هایی وجود دارد وقتی دو فصل از یک سریال پخش می شود و با استقبال هم رو به رو می شود برای تولید اپیزودهای بعدی مسئولیت
ادم سنگین تر می شود. این دغدغه جدی هم اکنون وجود دارد که کار بهتری به تولید برسد.  
 
بازیگر «نون.خ» درباره اهمیت این سریال گفت: آنچه که در این سریال برای سازنده ها معیار است روابط اجتماعی ادم ها و صمیمیت بین انهاست چون انسان ها در جمع معنا پیدا می کنند و این سریال هم روابط جمعی و اتحاد بین جمعی از هموطنان را در حل چالش ها و بحران ها به تصویر کشید. اینها خیلی زیباست. به تصویر کشیدن مفاهیمی است که زندگی شهرنشینی از ما گرفته است. اینگونه است که همه فکر می کنند زندگی همین است که در تهران است و این زیبایی ها را فراموش کرده اند. 
 
«نون.خ» خیلی سخت تر از کارهای دیگر است
 
وی درباره اینکه باز هم درگیر سختی های کوهستانی مناطق غرب کشور خواهد شد یا خیر؟ شک نکنید منطقه کوهستانی کردستان سختی هایی دارد و احتمالا باز هم برای تصویربرداری درگیر این سختی ها خواهیم شد. 
 
بازیگر نقش کیوان درباره کار در شرایط کرونایی نیز توضیح داد: شرایط کرونایی وضعیتی ویژه ای را به وجود آورده است که از جمله تبعات آن نیاز به سریال های طنز است. روحیه مردم در این شرایط گرفته است و بیشتر خانه نشین شده اند پس حتما جامعه ما نیاز زیادی به کارهای شادی آور دارد. 
 
وی درباره ویژگی های این سریال که توانسته است با اقبال مخاطب مواجه شود، گفت: «نون.خ» خیلی سخت تر از کارهای دیگر است. کادربندی های زیبا و مناطق بکر یکی از این ویژگی هاست که مخاطبان را به خودش جذب کرد. از طرف کاری پر بازیگر است و قصه آن مخاطب را با خود همراه کرد.  
 
میمنت که در فصل قبل در سکانسی از سریال موهای خود را تراشید در این باره گفت: موهایم اکنون بلند شده است اما در همین فصل هم با موهایم بازی شده است و قصه هایی دارد.
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها