jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۴۱۴۴ ۰۲ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۱:۰۶

برند بلک بری مدت هاست به دست فراموشی سپرده شده اما ظاهراً یک شرکت امنیتی گمنام قصد دارد آن را احیا کند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو،استارتاپ Onward Mobility که در زمینه امنیت موبایل فعالیت می‌کند، از عرضه چندین گوشی جدید با برند بلک بری با پشتیبانی از شبکه 5G و کیبورد فیزیکی در نیمه اول سال ۲۰۲۱ در آمریکای شمالی و اروپا خبر داد.

«Peter Franklin»، مدیرعامل Onward Mobility می‌گوید موبایل بلک بری جدید «بسیار امن» خواهد بود و راهکارهای امنیتی دوسویه (end-to-end) را ارائه می‌کند. این شرکت از بیان جزئیات بیشتر در مورد قابلیت‌ها و راهکارهای امنیتی این گوشی خودداری کرد.

در وب سایت استارتاپ Onward Mobility نوشته شده که این شرکت در همکاری با بلک بری و FIH Mobile (زیرمجموعه فاکسکان) گوشی‌های جدید با برند بلک بری را طراحی و تولید می‌کند. جزئیات چندانی از مشخصات این گوشی‌ها منتشر نشده اما آنطور که 9to5Google گزارش می‌کند، یکی از آنها کیبورد فیزیکی خواهد داشت.

تا چند سال پیش به نظر می‌رسید برند بلک بری برای همیشه به تاریخ پیوسته باشد، تا اینکه شرکت TCL اواخر فروردین ماه سال ۹۸ در قراردادی با بلک بری از از عرضه دو گوشی جدید با این برند خبر داد. اواسط بهمن ماه همان سال TCL تصمیم گرفت قرارداد را تمدید نکند و از توقف تولید موبایل با برند بلک بری خبر داد. حال به نظر می‌رسد این برند به لطف استارتاپ Onward Mobility فرصت دوباره‌ای برای بازگشت پیدا کرده است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر