jamejamclick
کلیک عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۲۲۷ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۰

قفل دوچرخه هوشمند LINKA LEO GPS می‌تواند حرکات دوچرخه شما را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان ردیابی کند. این موضوع برای افرادی که به دوچرخه سواری عادت دارند بسیار مفید خواهد بود.

مهم نیست که کجای دنیا هستید، با این ردیاب هوشمند می‌توانید بدانید که دوچرخه شما دقیقا کجاست. این ردیابی هوشمند تا حد زیادی با مشکل سرقت دوچرخه نیز مبارزه می‌کند.
با استفاده از این ابزار هوشمند، قادر خواهید بود حرکات دوچرخه خود را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان مشاهده کنید، شاید تصور کنید این ویژگی چندان مفید نیست، اما برای افرادی که دوست دارند با دوچرخه جهانگردی کنند، همین ویژگی بسیار کارامد و مفید خواهد بود.


تضمین ایمنی دوچرخه با قفل هوشمند

LEO برای کاربران هشدار‌های ضربتی را ارائه می‌دهد و بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که ایمنی دوچرخه شما تضمینی است. علاوه بر این، قفل دوچرخه هوشمند دسترسی بی عیب و نقصی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید کار‌های خود را راحت و بی دردسر انجام دهید.
به علاوه این قفل هوشمند با قاب‌های دوچرخه برقی نیز سازگار است. این قفل دارای GPS است وبه لطف زنگ ضد سرقت ۹۰ دسی بل، احتمال سرقت را به حداقل می‌رساند. قیمت این محصول ۲۷۰ دلار است./انتخاب

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر