قفل دوچرخه هوشمند LINKA LEO GPS می‌تواند حرکات دوچرخه شما را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان ردیابی کند. این موضوع برای افرادی که به دوچرخه سواری عادت دارند بسیار مفید خواهد بود.
کد خبر: ۱۲۷۲۲۲۷

مهم نیست که کجای دنیا هستید، با این ردیاب هوشمند می‌توانید بدانید که دوچرخه شما دقیقا کجاست. این ردیابی هوشمند تا حد زیادی با مشکل سرقت دوچرخه نیز مبارزه می‌کند.
با استفاده از این ابزار هوشمند، قادر خواهید بود حرکات دوچرخه خود را در بیش از ۱۰۰ کشور جهان مشاهده کنید، شاید تصور کنید این ویژگی چندان مفید نیست، اما برای افرادی که دوست دارند با دوچرخه جهانگردی کنند، همین ویژگی بسیار کارامد و مفید خواهد بود.


تضمین ایمنی دوچرخه با قفل هوشمند

LEO برای کاربران هشدار‌های ضربتی را ارائه می‌دهد و بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که ایمنی دوچرخه شما تضمینی است. علاوه بر این، قفل دوچرخه هوشمند دسترسی بی عیب و نقصی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید کار‌های خود را راحت و بی دردسر انجام دهید.
به علاوه این قفل هوشمند با قاب‌های دوچرخه برقی نیز سازگار است. این قفل دارای GPS است وبه لطف زنگ ضد سرقت ۹۰ دسی بل، احتمال سرقت را به حداقل می‌رساند. قیمت این محصول ۲۷۰ دلار است./انتخاب

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها