jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۶۸۱۲۷ ۱۴ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۳

برنامه‌ های مهارت‌ آموزی تلفن همراه همیشه طرفداران خودش را داشته است. مخاطبان از بسیاری از این برنامه‌ ها استقبال کرده‌اند و مهارت‌ های مهمی از آموزش زبان جدید تا آشپزی و ورزش را به کمک این برنامه‌ ها یاد گرفته‌اند.

title

به گزارش جام جم آنلاین از ایرنا، ممکن است همچنان دوران خانه‌نشینی را سپری کنید یا به کار خود برگشته باشید اما در هر صورت اگر زمان خالی زیادی دارید یا از شدت مشغله به هیچ کار دیگری نمی‌رسید، می‌توانید برای آموزش بسیاری از مهارت‌ها روی برنامه‌های تلفن همراه خود حساب کنید.

بسیاری از این برنامه‌ها در سال‌های اخیر از استقبال خوبی برخوردار شده‌اند و هر کدام در زمینه خاصی موفق بوده‌اند.

بخش اول این گزارش به معرفی ۸ برنامه از بین ۱۷ برنامه برتر مهارت‌ آموزی در تلفن همراه می‌پردازد. تمام این برنامه‌ها برای سیستم عامل اندروید و iOS وجود دارد.

۱- Google Art&Culture

این روزها کسی موزه نمی‌رود چه رسد به اینکه برای دیدن این مکان‌ها به کشور دیگر سفر کند تا جاذبه‌های تاریخی و هنری را تماشا کند.

این برنامه با کمک عکس، فیلم و واقعیت مجازی تورهای به بیش از ۲۰۰۰ مرکز فرهنگی در سرتاسر جهان را برای شما تدارک دیده است. این برنامه برای اندروید و IOS رایگان است.

۲- Elevate: Brain Training

در روزهایی که بیشتر در خانه مانده‌ایم باید از توانایی‌های ذهنی خود استفاده بیشتری بکنیم تا کیفیت توانمندی‌ها ذهنی ما کم نشود.

این برنامه با داشتن تمرین‌های ذهنی توانایی حافظه، ریاضی و... سایر مهارت‌های شما را به چالش می‌کشد.

می‌توانید از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید و یا با خرید اشتراک از امکانات بیشتری استفاده کنید.

۳- Calm

در روزهایی که بیشتر در خانه می‌مانیم، این برنامه با موسیقی، گفتار و سایر تکنیک‌های مراقبه و آرامش می‌تواند مفید باشد.

این برنامه هم نسخه اندروید دارد و هم iOS و به صورت رایگان در دسترس است و می‌توان اشتراک خرید و از امکانات بیشتر نیز استفاده کرد.

۴- Brilliant

مشکل در یادگیری علم و ریاضی مشکلی رایج است. داشتن این مهارت‌ها این روزها از نان شب واجب تر است.

این برنامه انتخابی مناسب برای بالا بردن مهارت‌های علم و ریاضیاتی شما از پایه تا سطح پیشرفته است.

این برنامه هم نسخۀ اندروید دارد و هم IOS و به صورت رایگان در دسترس است و می‌توان اشتراک خرید و از امکانات بیشتر نیز استفاده کرد.

۵- Daily Yoga

این روزها یوگا خیلی پرطرفدار شده است. یادگیری آن البته ارزان نیست اما شما می‌توانید به صورت خودآموز آن را یاد بگیرید. به کمک برنامه دیلی یوگا می‌توانید تمرین‌های یوگا را از سطح مبتدی تا پیشرفته انجام دهید.

این برنامه یک مربی هوشمند است که مرحله به مرحله شما را هدایت می‌کند. دیلی یوگا از هر دو سیستم عامل اندروید و IOS پشتیبانی می‌کند به صورت رایگان در دسترس است البته با خرید اشتراک می‌توانید از امکانات بیشتری استفاده کنید.

۶- Khan Academy

آکادمی خان یک مؤسسه است که تبدیل به یک آموزشگاه جهانی شده است و مهارت‌هایی چندگانه را آموزش می‌دهد.

از ریاضی گرفته تا اقتصاد و هنر و علوم انسانی. این برنامه محتواهای چندرسانه‌ای دارد و اطلاعات عمومی و دانش شما را بالاتر می‌برد.

۷- Skillshare

اگر اکادمی خان برای ریاضی و علوم است اسکیل‌شیر در جهتی دیگر حرکت می‌کند و به سمت آموزش نقاشی، عکاسی، طراحی و سایر رشته‌های خلاق گرایش دارد. دوره‌هایی دربارۀ تجارت و بازاریابی نیز برگزار می‌کند.

این برنامه هم نسخۀ اندروید دارد و هم IOS و به صورت رایگان در دسترس است و می‌توان اشتراک خرید و از امکانات بیشتر نیز استفاده کرد.

۸- Coursera

اگر به دنبال یک برنامۀ چندرسانه‌ای برای آموزش علوم، طراحیف تجارت و ... هستید این برنامه را امتحان کنید.

این برنامه ۳۵۰۰ دورۀ آموزش رایگان دارد با محتواهایی متنوع، از سخنرانی و مربی ویدئویی گرفته تا سایر دوره‌های آنلاین. این برنامه هم نسخۀ رایگان دارد هم پولی. در نسخۀ پولی گواهی پایان دوره نیز به شما داده می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

چالش ناقلان بی علامت

چالش ناقلان بی علامت

ناقلان بدون علامت افرادی هستند که در ترشحات دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی آنها ویروس وجود دارد اما علائم بالینی ندارند. این افراد در هر مکانی ممکن است حضور داشته‌باشند، بنابراین در مکان‌های شلوغ مخصوصا اتوبوس و مترو باید فرض کنیم هر فردی ممکن است ناقل ویروس باشد.

خوب بمانید

خوب بمانید

دیروز، رهبر معظم‌ انقلاب در جلسه مجازی با رئیس و نمایندگان مجلس، عبارات قابل توجهی در وصف مجلس یازدهم به کار بردند که حتما برای تک تک منتخبان ملت باعث افتخار و منشأ قوت قلب است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر