jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۳۴۳ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۸:۵۳

مقامات امنیتی افغانستان از بازداشت رهبر داعش در جنوب آسیا خبر دادند.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، امنیت ملی افغانستان از بازداشت رهبر داعش در جنوب آسیا و شرق دور خبر داد.

امنیت ملی افغانستان اعلام کرد «ضیاالحق» مشهور به شیخ ابوعمر الخراسانی، رهبر جنوب آسیا و شرق دور گروه داعش به همراه دو عضو دیگر این گروه بازداشت شده‌اند.

به گفته امنیت ملی افغانستان، این فرد در نتیجه‌ عملیات مشترک نیروهای امنیت ملی و نیروهای ویژه پلیس افغانستان بازداشت شده است.

«صهیب»، مسئول روابط عمومی و «ابوعلی»، مسئول اطلاعات جنوب آسیای هویت دو فرد ارشد گروه تروریستی داعش هستند که توسط نیروهای امنیتی افغانستان بازداشت شدند.

ریاست عمومی امنیت ملی افغانستان در مورد زمان و مکان بازداشت این افراد جزئیاتی ارائه نکرده است.

عملیات برای بازداشت این اعضای گروه داعش، براساس اعترافات چهار مسئول ارشد دیگر این گروه که در بازداشتگاه امنیت ملی به‌سر می‌برند، انجام شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر