jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۸۸۸ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۶

فرودگاه بین‌المللی بغداد صبح امروز (چهارشنبه) هدف سه حمله موشکی قرار گرفت که در پی آن آژیرهای خطر داخل فرودگاه به صدا درآمدند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، یک منبع امنیتی به ارم نیوز گفت، فرودگاه بین‌المللی بغداد در ساعات اولیه صبح امروز هدف سه موشک کاتیوشا قرار گرفت که بخش نظامی فرودگاه را هدف قرار داده بود نه غیرنظامی را.
در پی این حملات آژیرهای خطر به صدا درآمدند.
 
این منبع که خواست نامش فاش نشود، گفت، آسمان بغداد بعد از حملات موشکی شاهد پرواز متعدد هواپیماهای آمریکایی برای رصد محل شلیک موشک و رصد هرگونه تحرک گروه‌های مسلح بود.
 
این منبع تاکید کرد، تاکنون به دلیل تدابیر امنیتی شدید در داخل فرودگاه اطلاعاتی از وجود تلفات جانی و مالی گزارش نشده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر