jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۲۴۶۳۷۵ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸  |  ۱۵:۰۷

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها‌ گفت: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق 794 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2242 دستگاه ترددشمار انجام می‌شود.

انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی‌

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق 794 دستگاه دوربین نظارت تصویری و 2242 دستگاه ترددشمار انجام می‌شود.

وی افزود: طبق‌ آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2242 دستگاه ترددشمار جاده‌ای، در شبانه‌ روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت ‌به روز‌ قبل 3.4 درصد کاهش دارد، در همین مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 17.5 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.‌‌

آزادراه ‌‌کرج‌-تهران‌ پرترددترین جاده‌‌ کشور‌

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها‌ بیان کرد: در ‌24 ساعت گذشته بیشترین تردد ‌در‌ آزادراه کرج-تهران، آزادراه‌‌ قزوین-کرج‌ ‌و آزادراه ‌‌‌‌تهران-کرج ثبت شد.

تر‌افیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج

محر‌ابی‌نیا اضافه کرد: ‌طبق‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری،‌‌ در حال حاضر‌ در مسیر رفت و برگشت محورهای هراز، چالوس‌ و ‌فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت تردد روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها‌ تصریح کرد: ‌دوربین‌‌های نظارت تصویری هم‌اکنون‌ ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج بین پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین مقطع پل فردیس نشان می‌دهد.

بارش برف در برخی از محورهای استان کرمان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها‌ با اشاره به اینکه در محورهای شمالی بارش خاصی نداریم، از بارش برف در برخی از محورهای استان کرمان خبر داد.

وی با تأکید بر اینکه راننده‌ها به احتمال ریزش بهمن در محورهای کوهستانی توجه کنند، گفت: راننده‌ها جهت تردد در محورهای کوهستانی و برفگیر کشور ‌زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی داشته باشند.

انسداد 11 جاده به دلیل نبود ایمنی‌

محرابی نیا گفت:‌ در حال حاضر جاده فرعی شمشک - دیزین‌،‌ جاده شهداد-نهبندان‌‌ و محور سی‌سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد‌ و جاده وازک-بلده در استان مازندران، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی بیان کرد: همچنین در حال حاضر ‌محور گنجنامه - توسرکان در استان همدان، محور پونل -خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل و محور سروآباد -پاوه‌ واقع در استان کردستان‌‌ و محور بندرلنگه- بندرخمیر‌ در استان هرمزگان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

محرابی‌نیا تصریح کرد: همچنین محور ‌‌فنوج-کتیج-رمشک‌، واقع در جنوب استان سیستان و بلوچستان‌‌ و محور خرم آباد -پلدختر‌ واقع در استان لرستان‌ به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود‌‌ است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

باید به تغییر نسخه اندیشید

باید به تغییر نسخه اندیشید

آنچه امروز در عرصه اقتصاد ایران می‌گذرد نشان‌دهنده و حکایتگر وجود مشکلی ساختاری و ساختی در اقتصاد کشور است،‌ مشکلی که رفع آن فقط از طریق بازطراحی بنیادین و انقلابی این اقتصاد و تغییر نسخه کلان حاکم بر آن امکان‌پذیر است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر