jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۷۵   ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

جواد شمقدری در گفت‌وگو با صبا درباره آخرین وضعیت سریال نفوذ که کارگردانی آن را به عهده دارد، خبر داد.

کی تمام می‌شود؟ شمقدری گفت: نزدیک 14 ماه است که فیلمبرداری سریال «نفوذ» آغاز شده و ما هم اکنون در حال گرفتن بخش‌های پایانی هستیم و از تصویربرداری این سریال سه ماه زمان باقی مانده است.
تصویربرداری کجاست؟ به گفته شمقدری این روزها در شهرک غزالی مشغول گرفتن صحنه‌های مربوط به تسخیر لانه جاسوسی هستند و برای این سکانس بخشی از سفارت آمریکا بازسازی شده است.
دیگر چه گفت؟ این کارگردان بیان کرد: در نفوذ می‌خواهیم به آنچه در واقعیت رخ داده است، بپردازیم چون در سال‌های گذشته از سوی رسانه‌های غربی تحریفات بسیاری صورت گرفته است، البته برای بالا رفتن کیفیت و غنای متن، زمان کافی برای نگارش فیلمنامه صرف کرده‌ایم. این سریال بیش از ۲۵۰بازیگر دارد، اما در نهایت ده الی ۱۵ بازیگرمان چهره‌های آشنا هستند. دیگر هنرمندان از چهره‌های جدید بازیگری هستند چون می‌خواستیم تصویرگری ما از تسخیر لانه جاسوسی ناب و بکر باشد.
مجموعه نفوذ به تهیه‌کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۲ قسمت نشان می‌دهد و مدیر تصویربرداری این سریال عبد عبدی نسب است.
بازیگران: یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءا... شاه‌مرادی، کاوه سماک‌باشی، امیرمحمد زند، شیوا بلوچی، نجوا صاحب‌الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر