جواد شمقدری در گفت‌وگو با صبا درباره آخرین وضعیت سریال نفوذ که کارگردانی آن را به عهده دارد، خبر داد.
کد خبر: ۱۲۴۲۳۷۵

کی تمام می‌شود؟ شمقدری گفت: نزدیک 14 ماه است که فیلمبرداری سریال «نفوذ» آغاز شده و ما هم اکنون در حال گرفتن بخش‌های پایانی هستیم و از تصویربرداری این سریال سه ماه زمان باقی مانده است.
تصویربرداری کجاست؟ به گفته شمقدری این روزها در شهرک غزالی مشغول گرفتن صحنه‌های مربوط به تسخیر لانه جاسوسی هستند و برای این سکانس بخشی از سفارت آمریکا بازسازی شده است.
دیگر چه گفت؟ این کارگردان بیان کرد: در نفوذ می‌خواهیم به آنچه در واقعیت رخ داده است، بپردازیم چون در سال‌های گذشته از سوی رسانه‌های غربی تحریفات بسیاری صورت گرفته است، البته برای بالا رفتن کیفیت و غنای متن، زمان کافی برای نگارش فیلمنامه صرف کرده‌ایم. این سریال بیش از ۲۵۰بازیگر دارد، اما در نهایت ده الی ۱۵ بازیگرمان چهره‌های آشنا هستند. دیگر هنرمندان از چهره‌های جدید بازیگری هستند چون می‌خواستیم تصویرگری ما از تسخیر لانه جاسوسی ناب و بکر باشد.
مجموعه نفوذ به تهیه‌کنندگی محسن علی اکبری و کارگردانی و نویسندگی جواد شمقدری در فصل اول تاریخ انقلاب از بهمن ۵۷ تا آبان ۵۸ را در ۴۲ قسمت نشان می‌دهد و مدیر تصویربرداری این سریال عبد عبدی نسب است.
بازیگران: یلدا افشاری‌نیا، امین اسکندریان، کیمیا اکرمی، احمد نجفی، حمید گودرزی، رحیم نوروزی، علیرام نورایی، صالح میرزا آقایی، شهره لرستانی، زهرا سعیدی، حجت‌الاسلام سیدمحسن هاشمی، جلیل فرجاد، ماشاءا... شاه‌مرادی، کاوه سماک‌باشی، امیرمحمد زند، شیوا بلوچی، نجوا صاحب‌الزمانی، فاطمه بیگی، محمدجواد جعفرپور و جلال فاطمی بازیگران ایرانی این سریال و فیلیپ ساپرکین و سامی بابو از بازیگران خارجی این سریال هستند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها