jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۴۱۵ ۱۹ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اولین پویانمایی سه‌بعدی وی آر (واقعیت مجازی) استودیو هورخش با نام «اچ ۲ هوپ» و مضمون کم‌آبی رونمایی می‌شود.

به گزارش مهر، اولین پویانمایی سه‌بعدی وی آر (واقعیت مجازی) استودیو هورخش با نام اچ‌۲‌هوپ و مضمون کم‌آبی با حضور اشکان رهگذر و نگین خواجه‌ای کارگردانان این اثر، طلا پربها، پدیدآورنده و دیگر عوامل روز چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ در پلتفرم داربست رونمایی می‌شود.
این فیلم کوتاه که با مشارکت ۲۰ کودک و نوجوان ۵ تا ۱۴ سال ساخته شده است، قصه‌ای درباره کم‌آبی از زبان بچه‌ها روایت می‌کند.
فیلم پشت صحنه ساخت پویانمایی اچ‌۲‌هوپ همراه اثر روز چهارشنبه ۲۰ آذر به نمایش درخواهد آمد. نمایش این فیلم تا روز شنبه ۲۳ آذر از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در پلتفرم داربست واقع در ظفر برای عموم علاقه‌مندان ادامه خواهد داشت. فیلم پشت صحنه این کار هم هر روز در دو سئانس ۱۸ و ۲۰ به نمایش درمی‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر