jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۱۲۳۶۳۲۹   ۱۸ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۵:۱۸

در ادامه مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا فاطمه کرم‌زاده به فینال سه وضعیت بانوان راه یافت و المپیکی شد.

دختر تیرانداز ایرانی المپیکی شد

به گزارش جام جم آنلاین ، در ادامه مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا و در ماده تفنگ سه وضعیت بانوان، فاطمه کرم‌زاده با امتیاز 1173 به عنوان نفر چهارم وارد فینال شد و سهمیه المپیک 2020 را کسب کرد.

الهه احمدی با امتیاز 1168 نفر دهم شد و مه‌لقا جام بزرگ با امتیاز 1164 نفر بیستم شد.

تیم ایران متشکل از فاطمه کرم‌زاده، الهه احمدی و مه لقا جام بزرگ با 3505 امتیاز پس از تیم چین به مدال نقره دست یافت و تیم هند سوم شد.

در این ماده نجمه خدمتی با 1179 امتیاز در گروه mqs به کار خود پایان داد. فینال تفنگ سه وضعیت بانوان تا ساعاتی دیگر با حضور نمایندگان کشورهای چین دو ورزشکار، کره جنوبی دو ورزشکار، ایران، هند، ژاپن و مغولستان برگزار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها