jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۹۹۷ ۱۴ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

امروز در برنامه زنده «عصر خودمونی» رادیو نمایش، کیفیت تئاتر دینی مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو، در برنامه روز سه‌شنبه عصر خودمونی، کیفیت تئاتر دینی با این سوال که مخاطب و مسؤولان به طور مجزا چه انتظاری از تئاتر دینی دارند، مورد بررسی قرار خواهد گرفت .

این هفته برنامه زنده عصر خودمونی به تهیه‌کنندگی، سردبیری ساجد قدوسیان، گویندگی معصومه روحبخش، محمدرضا لبیب و نویسندگی سارا آقامحمدی، حمید پارسا، الهام حاجی‌نژاد و گزارشگری محمدرضا میرحسینی، ساعت 18 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر