jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۴۲۹۸   ۰۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در خبرها آمده است ابراهیم آبادی، بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان وضعیت جسمانی خوبی ندارد و این روزها با سطح هوشیاری پایین در بیمارستان به‌سر می‌برد.

همسر این بازیگر در گفت‌وگو با خبرگزاری صبا درباره وضعیت جسمانی آبادی صحبت کرده و این اتفاق را شرح داده است: همسرم چندی پیش نیز به دلیل مشکلاتی در بیمارستان بستری شده بود و زمانی که از بیمارستان مرخص شد و به خانه آمد، بازهم مشکلاتی داشت و پاها، ریه و قلبش درد می‌کرد و دارو نیز مصرف می‌کرد. ۱۲ روز پیش تنگی نفس گرفت و او را به اورژانس بیمارستان بردیم و بستری‌اش کردند. ابتدا در بخش سی.سی.یو بیمارستان آراد بستری شده بود و یکشنبه ۲۹ مهر نمونه‌برداری از ریه‌اش را که آب آورده است و عفونت کرده بود، انجام دادند تا علت اصلی مشکلات را پیدا کنند. یک ساعت بعد از نمونه‌برداری حال ابراهیم بد می‌شود و به کما می‌رود. زمانی که به کما رفت، پزشکان او را احیا کردند، اما هنوز در حالت نیمه‌هوشیار و نیمه‌کما است.
کسی به دیدن ابراهیم نیامده است
همسر ابراهیم آبادی در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون هنرمندان یا اهالی سینما، تلویزیون و تئاتر به دیدن او آمده‌اند یا نه، گفته است: فعلا کسی از اهالی سینما، تئاتر و تلویزیون به دیدن همسرم نیامده و هیچ خبری هم از او نگرفته‌اند. همسر من زمانی پیشکسوت بوده و سال‌های زیادی زحمت کشیده است.
ابراهیم آبادی از دیروز تا امروز
به گزارش جام‌جم، این بازیگر کهنه‌کار در سریال‌هایی چون مش خیرا... و صندوقچه اسرار، این خانه دور است، همسران، دلبر آهنی، پاورچین، شب دهم، معصومیت از دست رفته، مختارنامه، پادری و فیلم‌های سینمایی مثل دیوار، مومیایی 3، دنیای وارونه، همسر دلخواه من و ایستگاه، بازی کرده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر