jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۹۲۸۸   ۲۸ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده فصل دوم سریال «نون.خ» خبر داد این سریال تا اوایل آبان‌ کلید می‌خورد.

مهدی فرجی، تهیه‌کننده فصل دوم سریال نون خ با اشاره به نگارش فیلمنامه این سریال که قرار است به کارگردانی سعید آقاخانی برای رمضان ۹۹ ساخته شود به مهر بیان کرد: امیر وفایی، نویسنده سریال در حال نگارش فیلمنامه است و اخیرا محمد تنابنده هم به او اضافه شده و تاکنون هشت قسمت از سریال نوشته شده است.
وی درباره تعویق در زمان شروع تصویربرداری سریال توضیح داد: باید فیلمنامه آماده شود تا بتوانیم سریال را کلید بزنیم. از طرفی تعداد قسمت‌های سریال هم افزایش یافت و به ۲۵ قسمت رسید. امیدواریم بتوانیم سریال را بین اواخر مهر تا اوایل آبان کلید بزنیم.
تهیه‌کننده نون خ با اشاره به مکان‌های فیلمبرداری که برای تولید سریال بازبینی
شده است، اضافه کرد: این مکان‌ها در این مدت بازبینی شد و ان‌شاءا... تصویربرداری سریال را از کرمانشاه آغاز می‌کنیم. البته شهرهای دیگری هم در قصه داریم که به مرور درباره آنها هم توضیحاتی داده می‌شود.
وی در واکنش به مشکلات مالی سازمان که باعث شده برخی پروژه‌ها همچنان در صف تولید بمانند، ابراز کرد: این مشکلات و فشارهای مالی همچنان وجود دارد و ما هم مستثنا نیستیم.
فصل اول سریال نون خ با محوریت شخصیت‌های کرد، نوروز امسال از شبکه یک سیما روی آنتن رفت.
در این سریال بازیگرانی از جمله سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، شیدا یوسفی، صبا ایزدپناه، هدیه بازوند و … به ایفای نقش پرداختند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر