jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۸۸۰۶ ۲۷ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نمایش خورشید کاروان در بیست و نهمین سال اجرای خود از ۱۷ تا ۲۶ مهر در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد روی صحنه می‌رود.

به گزارش تسنیم، نمایش خورشید کاروان که توسط مهدی متوسلی و براساس نمایشنامه هیهات اثر زنده‌یاد ابوباسم حیادار نوشته شده است، در بیست و نهمین سال اجرای خود با کارگردانی محمود فرهنگ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد روی صحنه می‌رود.
این نمایش که از 17 تا 26 مهر امسال اجرا می‌شود، محصول مؤسسه فرهنگی فدک است.خورشید کاروان اولین‌بار سال 71 با کارگردانی حسین نورایی در دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران روی صحنه رفت و از آن زمان تاکنون بیش از 1200 اجرا در تهران و شهرهای مختلف ایران و همچنین کشورهای هلند، انگلستان و امارات داشته است.به‌زودی گروه بازیگران و عوامل این نمایش که با تغییراتی نسبت به اجراهای گذشته همراه است، معرفی می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر