jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۴۰۳۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

چند روز پیش رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند مدیران تاتنهام قصد دارند دستمزد هفتگی کریستین اریکسن را به 200 هزار دلار رسانده و با او تمدید کنند.

حالا روزنامه میرر می‌گوید این‌هافبک دانمارکی پیشنهاد تمدید از سوی مدیران این تیم را نپذیرفته است. گفته می‌شود این بازیکن دانمارکی حتی حاضر نشده در این باره با باشگاه وارد مذاکره شود. در همین حال، نشریه سان انگلیس خبر داد که باشگاه رئال مادرید برای جذب اریکسن اقدامات جدیدی را انجام داده است. مادریدی‌ها خود را آماده کردند تا پیشنهادی 60 میلیون پوندی برای جذب این ستاره به باشگاه انگلیسی بدهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر