jamejamsara
سرا سلامت کد خبر: ۱۲۲۳۹۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۱۰:۲۶

یکی از بزرگ ترین دغدغه های بشر در عصر مدرن این است که به تناسب اندام برسد و برای اینکار سوزاندن چربی‎های بدن از اهم واجبات است.

چربی‎های بدنمان را چطور «طبیعی» آب کنیم؟

به گزارش جام جم آنلاین، برای آب کردن چربی‎های بدن که حتما نباید متوسل به انواع روش‎های درمانی شد؛ راه‎هایی طبیعی هم وجود دارد، راه هایی طبیعی که برخی از آنها را کاملا می شناسیم اما برخی را نه. با پنج ماده طبیعی می توان این چربی های اضافی بدن را آب کرد. با این پنج ماده بیشتر آشنا می‌شویم:

1-کافئین یکی از موثرترین چربی‎سوزهای طبیعی است. این ماده در در چای سبز، قهوه و دانه‌های کاکائو یافت می‌شود.

2-عصاره‌ چای سبز شکل غلیظ‌شده‌ی چای سبز است و این یکی هم چربی را آب می‏کند.

3-پروتئین برای سوزاندن چربی‌ها ضروری و حتی پودر آن هم کارساز است.

4- فیبر محلول هم به چربی‎سوزی کمک می‎کند. دو نوع فیبر داریم: فیبر محلول و نامحلول. فیبر محلول، مایعات را از مجاری هاضمه جذب می‌کند و ماده‌ی چسبناک ژِل‌مانندی به وجود می‌آورد.

5-یوهمبین نیز ناشناخته‎ترین چربی‎سوز طبیعی به شمار می‎رود. این ماده‌ای است که در پوست تنه‌ درخت «پازیسنیستیلیا یوهیمب» یافت می‌شود.

برای آب کردن چربی‎های بدن چه بهتر که به جای استفاده از مواد غیرطبیعی و شیمیایی ابتدا به سراغ طبیعی‎ها برویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر